Jak na venkovní obývák

Konečně začínáme žít venku na zahradách, terasách nebo balkónech. Ať už tento čas rádi trávíme s nejbližšími nebo relaxujeme sami, do „venkovního života“ se investovat vyplatí. Le Patio jako autorizovaný prodejce francouzského zahradního nábytku Fermob přináší kromě základní kolekce další designové lahůdky v podobě venkovních houpacích křesel, truhlíků, které jsou zároveň odkládací stolky, ptačích krmítek, venkovních polštářů a spousty venkovních bezdrátových svítilen. Vše můžete doplnit francouzskými venkovními koberci, které vypadají krásně i v interiérech.

 Houpejte se

Věděli jste, že existuje „terapie houpáním“? Houpání do stran údajně uklidňuje a uspává a houpání zepředu dozadu zvyšuje inteligenci a soustředění. Ať už to je pravda nebo domněnka, houpací křesla Luxembourg a Sixties si určitě oblíbíte – nejde totiž o staromódní „babičkovské“ modely, ale designové kousky. Malé děti určitě ocení houpacího koníka Adada.

Další novinky:

 

O značce Fermob

Už přes 60 let firma Fermob vyrábí kvalitní outdoorový nábytek na první pohled rozeznatelný díky svému nezaměnitelnému designu a široké barevné paletě v továrně poblíž francouzského Lyonu. Celý výrobní proces je udržitelný, klade se důraz na ekologické zpracování materiálů a samozřejmě na kvalitu. Fermob je špičkou ve výrobě outdoorového nábytku, což dokazuje přítomnost jejich designově dokonalých kousků v Luxemburských zahradách, na Times Square a dalších veřejných parcích, univerzitách a kampusech. Nábytek je velmi pohodlný, elegantní a praktický. Základní řada je kovová – z oceli nebo hliníku. Hliníkové kousky jsou lehké a tudíž snadno manipulovatelné. Barvy jsou odolné vůči UV záření a všem povětrnostním vlivům. Je snadno stohovatelný, díky velkému výběru barev se tak nábytek vždy snadno zharmonizuje se svým okolím. Možná i proto lidé, kteří používají outdoorový nábytek Fermob, si umí užívat života a být šťastní. 

 Pěkný den s vůní levandule:) přeje Kateřina Marková R. Pereira

Fotogalerie