INDONÉSKÉ PROSTÍRÁNÍ

INDONÉSKÉ PROSTÍRÁNÍ Z PALMY A VODNÍHO HYACINTU

Indonéské prostírání z palmy pandanus a vodního hyacintu

Zajímá vás, zda jsou výrobky, které kupujete, vyrobené šetrně s ohledem na životní prostředí, zda je možné je recyklovat, ale zároveň máte rádi elegantní design a kvalitu? Pak si zamilujete indonéské prostírání Le Patio z pandánu nebo vodního hyacintu. Vybírejte z nové kolekce elegantních barev. K dispozici ve dvou velikostech.

Palma pandanus a vodní hyacint

Palma Pandanus neboli pandán původně pochází z Madagaskaru. V  Indonésii a Oceánii se tradičně používá k ruční výrobě. Řemeslníci sbírají pouze mladé listy pandánu, jinak by strom dál nemohl růst. Mladé listy se nařežou na tenké proužky, nechají se usušit a dále se splétají do různých vzorů tak, že vytvářejí rozličné tvary. Le Patio dováží prostírání, které je navíc barveno přírodními barvami.

Vodní hyacint pochází původně z Jižní Ameriky. Kořeny hyacintu se zpracovávají do podoby provázků a dále se využívají při výrobě přírodních tkanin.

 

Proč si pořídit prostírání z netradičních přírodních materiálů?

Stále více zákazníků se zajímá o ekologii, chtějí nakupovat jen výrobky, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Prostírání z pandánu a vodního hyacintu všechna tato kritéria splňuje – vydrží spoustu let a přitom je snadno recyklovatelné. Nepere se, k údržbě stačí otřít vlhkou houbičkou.

Prostírání si můžete pořídit v krásných barvách, to z vodního hyacintu navíc zdobí jemné protkávané nitky vytvářející zajímavé efekty. Za velmi příjemnou cenu si pořídíte kvalitní a elegantní doplněk do vašeho interiéru. Velmi vhodné jako originální dárek.

 

Ceny prostírání z fotografií:

Klasické prostírání 1 kus…………………………………. 180 Kč

Velké prostírání – běhoun 1 kus………………………. 560 Kč

Fotogalerie