Indické šperky Le Patio: vytvořte si svůj originální styl

Tyrkysy, safíry, měsíční kameny, rubíny, citríny, labradority nebo ametysty. Nadcházející sezóně nevévodí specifický kámen, ale touha mít originální styl, být sám sebou. Proto všechny velké šperkařské domy zaznamenaly návrat k etno šperkům. Čím masivnější a extravagantnější, tím lépe. Le Patio odpovídá na světový trend nabídkou kolekce šperků, které tvoří fúzi mezi východním zpracováním a západním vkusem.

Šperky, které podpoří vaši individualitu

Letošní podzimní kolekce indických šperků Le Patio odpovídá trendu, který umožňuje ženám zvolit si svůj individuální styl. Ať už si vyberete masivnější náhrdelníky z polodrahokamů nebo s hinduistickými symboly či jeden decentnější přívěsek, hlavním kritériem je, jak se s daným šperkem cítíte. Pokud si netroufáte na masivnější náhrdelníky, doporučujeme delší šňůry polodrahokamů, případně masivnější přívěsek na dlouhém závěsu. Subtilnější náramky doporučujeme kombinovat podle nálady – čím více, tím lépe. 

 Starodávná radžastánská technika zpracování polodrahokamů

Pro milovnice starožitností doporučujeme prsteny vyrobené starodávnou radžastánskou technikou, kdy se řežou tenké vrstvy polodrahokamů a přikládají na zlaté a stříbrné plošky, které daný kámen ještě více rozsvítí. Výsledkem je originální šperk za přijatelnou cenu. 

Indické šperky vyráběné pro Le Patio

Zákaznice, které mají rády indické šperky vyráběné v Indii speciálně pro Le Patio, oceňují především jejich originalitu. Indický styl broušení drahých kamenů a jejich zapracovávání do ornamentálních vzorů využívají všechny významné světové šperkařské domy. Le Patio je jedním z mála obchodů v České republice, které dlouhodobě s indickými šperkaři spolupracují a podílí se na návrhu vlastních kolekcí.

 Ceny šperků se mění podle druhu a váhy kamenů:

Prsteny                                                               od 500 Kč do 2.000 Kč  

Náušnice                                                            od 450 Kč 

Náramky                                                            od 600 Kč

Přívěsky                                                             od 1 000 Kč

Náhrdelníky s kameny – dlouhé šňůry              od 2.000 Kč   

Fotogalerie