Indické koberce – minimalismus s nádechem exotiky

 

Podlaze většinou věnujeme minimální pozornost, ale i tato část bytu si zaslouží čas od času změnu – nový koberec podle letních trendů.  Le Patio nabízí kolekci ručně tkaných přírodních koberců z indického Rádžasthánu v neutrálních barvách nebo s geometrickými vzory za příjemnou cenu.

Léto v Indii

 Chcete svému bytu dodat nový letní vzhled, ale nevíte jak na to? Le Patio doporučuje změnit pouze jednu část bytu, zakomponovat do svého interiéru nový doplněk. Začněte tedy rovnou od podlahy – kobercem. Trendem je využít koberce menších rozměrů, které se dají snadno obměňovat. Máte rádi jiné, lehce exotické doplňky, ale těžké perské koberce vás neoslovují? Pak jsou pro vás ideální indické koberce s umírněnými vzory.

Indické koberce Le Patio

Koberce Le Patio jsou osobně vybírány v indickém Rádžasthánu, nejde o katalogový prodej. Jsou ručně vyráběné z juty nebo sisalu. Současná kolekce je s nízkým vlasem buď v jednobarevném provedení nebo s krémovým podkladem a umírněnými geometrickými vzory v černé nebo červené barvě. Cena vás příjemně potěší.

 

Ceny koberců z fotografií:

Koberec jutový – béžový s černým vzorem 140 × 90 cm           2 900 Kč

Koberec jutový – béžový s červeným vzorem 190 × 125 cm      4 900 Kč

Koberec jutový – béžový s černým vzorem 290 × 190 cm        10 600 Kč

 

 

Fotogalerie