Imandeco – barvy západní Afriky s francouzskou elegancí

 Le Patio jako první uvádí na český trh nábytek a doplňky značky Imandeco, která propojuje francouzský cit pro krásu s kulturou západní Afriky. 

Barvy a tradiční africká technika vyplétání z Toga 

 Nábytek a doplňky značky Imandeco do vašeho interiéru vnesou radost a hravost díky krásným barevným kombinacím umocněným elegantním designem. Koupí nábytku nebo doplňků Imandeco navíc podpoříte značku, která vyrábí v regionu, kde neexistují žádné jiné firmy podobného typu. 

Le Patio doporučuje

Jedinečnost Imandeco stylu dokazuje fakt, že se objevuje ve všech francouzských designových časopisech. Atmosféru vašeho interiéru nebo terasy oživíte oválným křesílkem, případně subtilním sofa. Letní pohodu Vám vykouzlí plážová taška /cena - 1100 Kč / či barevné koše.

Značka Imandeco

Imandeco je značka francouzské designérky Michèle Nexer, která již od roku 1997 propojuje francouzský cit pro krásu s tradičním africkým uměním a dekory. Firma vyrábí v Togu, západní Africe, nábytek a bytové doplňky vyráběné technikou proplétání proužků z různých materiálů včetně plastů. Výrobky se vyznačují hravou barevností a pohodlností. Imandeco podporuje tradiční africkou rukodělnost a vede firmu v regionu, kde prakticky neexistují zahraniční aktivity tohoto typu.