HURVÍNKU, GRATULUJEME! HURVÍNEK 2. 5. 2016 OSLAVÍ 90. NAROZENINY!

*2. 5. 2016 – tedy v den Hurvínkových narozenin - se uskuteční speciální koncert: PRO NEJVĚTŠÍHO ČECHA KARLA IV. A NEJMENŠÍHO ČECHA HURVÍNKA I. – kromě Hurvínka a spol. účinkuje jako hudební host vokální seskupení 4TET.                                                            KONCERT SE USKUTEČNÍ VE FORU KARLÍN. Hlavními protagonisty večera budou nejen Hurvínek s panem Spejblem, Máničkou, bábinkou a Žerykem, ale také vokální seskupení 4TET. Jeho strhující show, umělecká dokonalost a inteligentní humor, se skvěle doplňuje s typickým humorem Hurvínka a spol. Koncert bude snímat hlavní mediální partner Česká televize. Část výtěžku ze vstupného chtějí pořadatelé věnovat na výrobu nových zvonů pro kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Karla Velikého v Praze na Karlově. Tyto zvony jsou určeny jako dar k sedmistému výročí narození Karla IV.

SUPRAPHON u příležitosti devadesátin Hurvínka a sedmistého výročí narození krále Karla IV. vydává CD HURVÍNEK NA DVOŘE LUCEMBURSKÉM. Veselý příběh, kde Hurvínek s Máničkou potkávají „Otce vlasti“ Karla IV. 

*2. 5. 2016 bude zahájena výstava pro malé i velké HURVÍNEK MÁ NAROZENINY!, kterou můžete navštívit až do 23. 10. 2016 v Muzeu loutkářských kultur v Chrudimi

*12. 5. 2016 se můžete přijít podívat na výstavu věnovanou Hurvínkově divadelní cestě 90 LET S HURVÍNKEM, která bude k vidění až do 26. 6. 2016 na Staroměstské radnici (Křížová chodba a Rytířský sál)

 

*22. 11. 2016 bude návštěvníkům zpřístupněna velká interaktivní výstava pro celou rodinu AŤ ŽIJE HURVÍNEK! v Muzeu hlavního města Prahy, která potrvá až do 28. 2. 2017  

 

Fotogalerie