Golf a termální lázně v Burgenlandu

Golf a termální lázně v Burgenlandu

Největší golfový resort v Rakousku Reiters Golfschaukel Stegersbach Lafnitztal servíruje milovníkům golfu skvělé zážitky.

Pokud si chcete užít golf, termální lázně a odpočinout si v naprostém klidu přírody, tak se vydejte do Stegersbachu.

Největší golfový resort v Rakousku Reiters Golfschaukel Stegersbach Lafnitztal servíruje milovníkům golfu skvělé zážitky. Dvě 18jamková hřiště „Panorama-Course“ a „Südburgenland“, jedno 9jamkové hřiště „Start & Play Course“, 5jamkový „Fun Course“ a Golfová akademie Simona Tarra, to vše tvoří nedostižnou Mekku hráčů golfu. Jamky jsou rozesety v krásném prostředí kopců, lesů , sadů a vinic (motorový vozík je tu kvůli přechodům a převýšením nutností) a jsou velmi různorodé. V roce 2006 byl resort vyhlášen za nejlepší golfové zařízení roku a současně se zařadil mezi deset nejlepších v Rakousku. Navíc oceníte termální lázně v bezprostřední blízkosti, a vynikající místní pohostinnost, jakou by si člověk přál všude.

Hotely jsou zde čtyři, v těsné blízkosti a každý nabízí velmi kvalitní služby.

Reiters Allegriahotel**** - dostupný luxus, tak se dá definovat hotel, který splňuje vše , pokud chcete jet na dovolenou i s dětmi.

Thermenhotel PuchasPlus získal od svých hostů na internetové platformě www.holidaycheck.de většinou známku 6 – a byl tak vyznamenán titulem HolidayCheck Top Hotel 2012.

Pětihvězdičkový hotel Falkensteiner Balance Resort Stegersbach osloví nejen svou nádhernou polohou a architekturou, nýbrž i jedinečným designem celého interiéru a velkorysým wellness areálem.

Já jsem bydlela v hotelu Larimar, který mi vyhovoval . Přátelský personál, výborná kuchyně, dobrá vína, kombinace všeho, co člověk očekává od dovolené se zde splnilo.

Golfová hřiště jsou tu náročná díky kopcovitému terénu a tak musím říct, že jsem uvítala bohatou nabídku wellnessu. Bazény, sauny , masáže a další procedury přijdou vhod. Venkovní bazén je vyhřívaný, proto je fajn, že i v chladném počasí se můžete kochat na čerstvém vzduchu, aniž byste měli pocit, že zmrznete.

Dobře se cítit a užívat si...To je motto, které zde vyznávají. A musím říct, že dnes se Jižní Burgenland prezentuje jako oáza dobré pohody.

Fotogalerie