Flower power – polštáře, které vám dodají novou energii a radost

Cítíte se unavení a bez nálady? Obklopte se výraznými barevnými kombinacemi a exotickými vzory. Určitě si vyberete z nové kolekce polštářů Le Patia, která je přesně podle posledních módních trendů – veselé barvy a exotické vzory ve lnu, bavlně nebo i recyklovaném polyesteru.

 Odvážné barvy a vzory vám dodají optimismus

Jak reagují designéři na poslední náročné roky? Nešetří barvami a exotickými vzory, které nám dodají potřebnou energii. Proto i Le Patio vybralo do své nové kolekce polštáře hýřící barevnými vzory na pozadí neutrálních šedé a hnědé, které jim dodávají příjemný akcent. Polštáře se tak velmi dobře kombinují s pastelovými tóny. Ať už zvolíte vzor exotických ptáků nebo rostlin, můžete si vybrat, zda chcete polštáře s potiskem nebo plastickou výšivkou. Kromě kvalitní bavlny a lnu se v kolekci nově objevuje recyklovaný polyester.

Značka Vivaraise & Winkler

Téměř nekonečná paleta barev s kreativními názvy jako badyánová, švestková, cementová nebo třeba paví ve spojení s vysoce kvalitními přírodními materiály, bavlnou a lnem tkanými ve Francii a Portugalsku, to je poznávací znamení francouzské autorské značky Vivaraise. Designérka Esther Blanchard každý rok vytváří kreativní kolekce, které lze velmi dobře kombinovat se základní jednobarevnou řadou. Len má dokonce certifikaci European Flax, což znamená, že byl vypěstovaný ekologicky s nulovým zavlažováním, nulovým odpadem a bez genetické modifikace.

Od roku 2019 došlo ke spojení s další francouzskou značkou Winkler, známou používáním bio bavlny certifikované podle standardu OEKOTEX a dalšími eko recyklovanými materiály.

Le Patio od Vivaraise & Winklernabízí přehozy na postele, plédy, polštáře, termofory, ručníky a předložky do koupelen. Dále ložní prádlo, závěsy s voály, utěrky a zástěry do kuchyně.

Pěkný den s vůní levandule:) přeje Kateřina Marková R. Pereira 

Fotogalerie