Ebene&Cuir – luxusní smyslně hřejivá vůně

Le Patio uvádí novinku francouzské firmy ESTÉBAN-  Ebene&Cuir – luxusní smyslně hřejivá vůně ebenového dřeva a jemné kůže . Bytová  vůně Ebene&Cuir , vaše domovy prosytí kultivovaně smyslnou vůní hřejivé kůže s podtóny ebenového dřeva a esence oudu. Uklidňující vůně navozuje přátelskou atmosféru, která je pro nás zvlášť důležitá v období svátků. Nově lze zakoupit také v eshopu Le Patio.

Popis parfému Ebene&Cuir

„ Eben a kůže“ je doslovný překlad názvu této nenapodobitelné vůně. Spojení vzácného hutného dřeva a jemné kůže si dokáže podmanit jen zkušený parfumář, který je spíše alchymistou. Esteban tuto neobvyklou kombinaci zvýraznil použitím luxusně tajemného oudu v základu se svrchními tóny uklidňující davany. Vůně ve vašich interiérech navodí přátelskou atmosféru kombinovanou s harmonickým luxusem.

 

Kreativní způsoby aplikace parfémů v interiérech

Le Patio již tradičně vůni nabízí v podobě aromatického oleje, který můžete kromě do aromalampy použít na ozdobné keramické kamínky či keramický závěs do auta nebo skříně. Dále jsou k dispozici vonné svíčky v ozdobném obalu, difuzéry typu kytice, vonné tyčinky a dárkové sady. 

Vůni lze nově také zakoupit v eshopu Le Patio: http://eshop.lepatio.cz/

 

Složení bytového parfému:

Hlava: Kardamom, davana (olej z rostliny Artemisia pallens)

Srdce:  Vetiver z Jávy, lékořicové dřevo

Základ: čisté Labdanum, oud

 

O firmě Estéban

Luxusní bytové parfémy Estéban se v jižní Francii vyrábějí již přes třicet let. Nenapodobitelná kombinace středozemního životního stylu s japonskou kultivovaností a smyslem pro inovace doladí atmosféru každého interiéru. Firma dbá na ekologický přístup – např. všechny vonné svíčky jsou 100% přírodní, bez přidaných chemikálií. Estéban jako první na trh uvedl elektrické difuzéry, které efektivněji provoní interiér než klasická aromalampa. Pro značku je typická neglazovaná keramika využívaná jako nosič vůní.

 

Ceny Eben&Cuir:

Vonný olej                                                 350 Kč

Bytový sprej                                              590 Kč

Vonná svíčka bez chemických přísad   890 Kč

Sada difuzér a náplň                             1.450 Kč 

Keramický závěs do auta                         330 Kč

 

 

 

Fotogalerie