DRUHÝ ÚPLNĚK V JEDNOM MĚSÍCI! CO TO PRO NÁS ZNAMENÁ?

Poslední lednový den tohoto roku budu výjimečný nejen tím, že proběhne v tomto roce v pořadí už druhý úplněk, ale především neuvěřitelnou energetickou silou, která se už nyní začíná rozprostírat napříč naší planetou. Co se tedy vlastně děje? Můžeme zůstat v klidu, nebo být naopak jak na trní a v permanentní pohotovosti?  

Není až tak důležité, že se zítřejšímu měsíčnímu úkazu přezdívá Modrý úplněk nebo modrý Měsíc, jak jste si už jistě všimli v nejednom rádoby "senzacechtivém" článku spojeném s úplňkem, který proběhne 31. ledna! Mnohem důležitější je intenzita energií, které v tento den budou kulminovat a působit na každého z nás. VESMÍR i PŘÍRODA jsou tím nejdokonalejším, co nám pro náš pozemský život Nejvyšší vytvořil, čili není důvod přemýšlet, proč právě teď, v prvním měsíci roku 2018 probíhají dva úplňky, zatímco v měsíci následujícím neproběhne ani jeden. Všichni ti, kteří už KONEČNĚ (a zaplať pámbů!) chápou, že na tomto světě NIC NENÍ NÁHODA, a čím dál více lidí se rozhodlo řídit svou intuicí, hlasem svého srdce - tedy nastoupili na správnou cestu (chcete-li duchovní), velmi dobře cítí, že se začíná něco odehrávat. Ano, je to tak! Už poměrně delší dobu vesmírné energie zvyšují své frekvence a snaží se kompletně očistit vše na naší planetě. A v prvé řadě, zcela pochopitelně, naše duše. No a pokud se kdokoli z nás rozhodne jít tomuto očistnému procesu naproti, dělá v danou chvíli vůbec to nejlepší, co může! Ten, kdo se tomuto procesu brání, je to čistě jeho osobní volba, ale značně kontraproduktivní a bolestivá. Bohužel. A jak jste se rozhodli, nebo se nyní rozhodnete Vy?                                    

UVOLNĚTE V SOBĚ TU NÁDHERNOU (lví) SÍLU!

Nemá smysl rozepisovat se o postavení planet, prolínání jejich vzájemných energií... atd. Stačí, když Vám bude nyní předáno jasné a srozumitelné poselství, že vše je v tom nejlepším pořádku a můžete zůstat klidní. Jistěže za předpokladu, že se klidní zůstat rozhodnete! Úplněk ve znamení Lva v sobě nese obrovskou sílu a my jsme tady od toho, abychom ji využili. Nikoli, aby v nás vzbuzovala obavy, vyvolávala pochybnosti, či strachy. To je k ničemu! Takže zhluboka dýchejte a užívejte si třeba už jen tu nádhernou skutečnost svého života. Probuďte v sobě "lví" sílu - ukažte světu svou jedinečnost, svou originalitu a to jakýmkoli způsobem. Pro někoho jsou právě probíhající dny emočně velmi zatěžující, ne, že ne, ale je třeba si uvědomit, že VŠECHNO, co se TADY a TEĎ ve Vašem životě odehrává, má pro Vaše nadcházející dny značně pozitivní dopad. Spousta jedinců v těchto dnech opouští tento pozemský svět a člověk má pocit, že těch úmrtí kolem něj je nějak příliš. Ale jedná se jen o jeho pocit. Ve skutečnosti jde o součást výše uvedeného pročištění a přechodu nás - zbývajících na této pozemské úrovni - do mnohem silnějšího duchovního (čili i emočního) energetického pole. A opět je třeba zopakovat, že NIC SE NEDĚJE NÁHODOU. Tak tedy:

NAŠE DOPORUČENÍ PRO VÁS: 

* Udržujte si v sobě Lásku a rozdávejte ji - třeba jen pouhým úsměvem - dál! 

* Bylo by velmi vhodné v těchto dnech zvýšit příjem tekutin. 

* V případě, že máte na 31. ledna naplánovaný jakýkoli chirurgický zákrok a nejedná-li se o něco mimořádně        neodkladného a ohrožujícího Váš život, zrušte ho! Přeobjednejte se na nejbližší možný termín...

* Ve stejný den, jak je uvedeno výše, NEPODEPISUJTE žádné Smlouvy, žádné důležité dokumenty - tyto              záležitosti také, prosím, přeložte např. na příští týden.  

* Pokud možno VYVARUJTE SE blízkosti silně negativních jedinců a situací. 

* Snažte se v těchto dnech (a zvláště pak 31. ledna) jezdit velmi opatrně. Nevyplatí se Vám kamkoli a za            každou cenu spěchat! Uvědomte si, prosím, že dojde k většímu počtu dopravních nehod a určitě nechcete být    součástí smutných statistik, které se následně objeví v médiích!  

* Jestliže Vám už nějaký ten pátek hlavou běží, že máte to či ono jednou pro vždy ukončit, teď už na nic              nečekejte    a rozhodně to udělejte! Za prvé je to požadavek Vaší intuice, Vašeho vnitřního JÁ - a ten                NEMŮŽE  BÝT NIKDY nesprávný, za druhé, pokud k onomu ukončení nedojde z Vaší strany, počítejte s tím,        že OSUD vše zařídí tak, aby to, co už nepatří do Vaší životní cesty definitivně zmizelo. Ať už chcete, či nikoli! 

* Máte-li v úmyslu odstartovat cokoli nového, TEĎ se pusťte do práce a začněte. 

* Pokud budete mít s kýmkoli důležitým poradu, či jednání a vycítíte, že osoba naproti Vám sedící se nad Vás        povyšuje, nebo se Vás snaží zatlačit někam, kam Vy ani omylem nechcete, ale víte, že když neuposlechnete,      tak... Tak než dojde ke konfliktu, raději zachovejte klid, omluvte se, vymluvte se např. na naléhavou rodinnou    situaci, kterou nyní musíte vyřešit a odejděte. Ti silnější z Vás si jistě poradí diplomaticky a s úsměvem            odmítnou na cokoli takového přistupovat, protože si jsou svými schopnostmi a znalostmi dostatečně jistí a        neztratí se!   

* Udělejte alespoň třem lidem, které máte rádi, radost. Jakkoli, ale především srdečně. 

...A NA ÚPLNÝ ZÁVĚR

Každému, koho potkáte, uvidíte a vycítíte, že je smutný, sklíčený, můžete v duchu poslat Lásku a Světlo, stejně tak požehnání, či požádat nahoru o pomoc pro něj! Víte proč? Protože to, co kdykoli a kdekoli uděláte pro druhé, v daný moment děláte i sami pro sebe a už není třeba přemýšlet nad tím, že se Vám tento skutek jednoho dne vrátí. A tohle platí bez ohledu na to, jestli právě probíhá či neprobíhá úplněk! 

 

Text, foto a layout fotografie: STYLEnew.cz