DRAGAN VUJOVIČ - TRUHLICE ŽIVOTA

Dragan Vujovič 

Muž s neuvěřitelnou energií. Živel, který se kolem vás přežene a v momentě, kdy se z té smrště vzpamatujete,  zjistíte, že se váš život mění. Respektive vy měníte svůj život, jeho kvality. ČAS UVĚDOMĚNÍ SI sám sebe, své nejhlubší touhy, svých skrytých přání, je dárkem, který si dávají ti, kteří se po setkání s ním, chtějí posunout dál  ve svém osobním vývoji.

Dragan Vujovič je lektorem  a autorem 62 vzdělávacích programů právě v oblasti osobního rozvoje, mentálního tréningu, ovládání stresu, zvyšování osobní výkonosti a technik pro větší využívání mozku.

O tom, že je také například vítězem celosvětové soutěže „ President`s Trophy“ pro nejlepší lektory mezi národního vzdělávajícího programu Silvovy metody kontroly mysli, už mluvit nechce. Nerad se totiž dívá do minulosti. „Dnešní den ( přítomný okamžik) je naším jediným bohatstvím a záleží pouze na tom, co z něj uděláme. Od toho se pak odvíjí naše další budoucnost.....“ říká. Otáčet se, co z toho máme? Radost, smutek, veselé vzpomínky, nebo ty plačtivé. Jsou to ale pouze vzpomínky. Jeho nejčastější otázka proto zní : „ Jsi šťastný teď a tady? Ne? Tak co s tím uděláš?“ A právě to - co s tím udělat - je předmětem jeho přednášek a kurzů na které chodí lidé všech věků i zaměstnání. Mezi jeho klienty patří i nadnárodní společnosti, sportovní týmy či reprezentační výběry.

Nedávno vyšla jeho první kniha pod názvem : „ Truhlice života“ .  

Píši první, protože Dragan jich plánuje dohromady deset. A protože není člověkem, který by o svých snech, plánech a představách pouze mluvil, již na nich také pracuje.  Jeho první Truhlice má v sobě uschovány čtyři diamanty, kterými jsou čtyři životní rozhodnutí. Rozhodnutí, která mají potenciál vytvořit nové základy našeho života. Zásadně změní vaše pojetí sebe a otvírá možnost jež nám byly dány do vínku“ . 

Pokud máte cestu kolem některého z knihkupectví, vřele doporučuji, nahlédněte do něj a ................................. 

 

                                                                                      Tereza Herz Pokorná

WWW. ARCHIV DVOJKY ČESKÉHO ROZHLASU - NOČNÍ MIKROFORUM DRAGAN VUJOVIČ

Fotogalerie