DIMENZE jako dárek ZDARMA

Filmová novinka režiséra Dalibora Stacha „Dimenze“ se co nevidět dostane na plátna vašich kin. No, a STYLEnew.cz má velkou radost, že Vám všem může touto cestou oznámit, jak vidět tento úžasný film de facto zadarmo. Jeho zhlédnutí totiž můžete dostat jako dárek. A pozor, to není jediný dárek!

 

Ti z vás, kteří si na STYLEnew.cz nedávno přečetli rozhovor s Daliborem Stachem (odkaz na rozhovor) vědí, že jeho snímek Dimenze může být pro nespočet lidí opravdovým zážitkem. Navíc s opravdu hvězdným obsazením (Brendan Fraser, Marcia Cross …ad.)! Tento filmový novinkový počin právě míří do kin a Vy se na něj vlastně můžete přijít podívat zadarmo. Ptáte se, co pro to musíte udělat? Odpověď na tuto otázku vám dá přímo režisér filmu, pan Stach: „Ti, kteří si zakoupí knihy Krušnohorské proroctví a Za oponou noci (v e-shopu na www.astafilm.cz), ihned po obdržení registrace objednávky odesíláme knihy s mým osobním věnováním a v tentýž moment je na kupujícího zaregistrována vstupenka do kina, kam se divák rozhodne jít. Posíláme e-mail o registraci vstupenky na projekci filmu Dimenze, a jakmile se bude blížit termín projekce, k níž patří i beseda pro diváky v daném kině, vyzíváme diváky k vyzvednutí vstupenky.“ Ovšem pozor! To není zdaleka všechno, protože pro prvních 10 000 nejrychlejších zájemců je jako dárek od tvůrců k uvedené vstupence ještě navíc připraven další dárek zdarma – kniha Zlatý valoun a stříbrná žíla. My, pouze pro úplnost dodejme, že film Dimenze vychází právě z příběhů obou výše uvedených knih, tedy jak z Krušnohorského proroctví, tak ze Za oponou noci.

KRUŠNOHORSKÉ PROROCTVÍ

Kniha Dalibora Stacha vychází z povídek, které pod pseudonymem Harry Telesfor psal pro týdeník Spirit. Celkem 26 emotivních a na vlastní kůži prožitých příběhů vás tak provede skutečnými událostmi odehrávajícími se mezi nebem a Zemí. Hlavní pozorovatel jednotlivých příběhů se v šesti letech utopí a v dospívání při operaci „na chvíli“ zemře, ale je mu umožněno vrátit se zpátky! Po návratu tím získává mimořádné schopnosti vidět to, co je ostatním skryto. Dá se říci, že dotyčný vidí v nepatrných událostech předivo Světla. Autor navíc do každého z příběhů vložil poselství uplatnitelné kdykoli a kdekoli pro běžný život čtenáře.

ZA OPONOU NOCI 

Tuto knihu napsal Dalibor Stach před deseti lety, opět pod pseudonymem Harry Telesfor. Jedná se v pořadí o pátou autorovu publikaci, která se záhy stala velmi oblíbenou a žádanou v tzv. kategorii duchovních knih, především díky její lehkosti a jemného humoru, jež autor do svého rukopisu vložil. Příběh knihy čtenáři přibližuje „putování“ duše v průběhu klinické smrti, což Dalibor Stach dvakrát prožil tzv. na vlastní kůži. O čem tedy příběh Za oponou noci pojednává? Hlavní hrdina František se na počátku své cesty ocitá v divadle. Váhá, zda má vstoupit za oponu. Setkává se zde se spanilou dívkou Vicou, která právě na jevišti dohrála svou roli Anděla. František netuší, že jeho cesta začínající na prknech, která znamenají svět a která vede za šéfem divadla do baru s názvem Poslední leč, jsou „jen“ dokonalé kulisy! Na konci svého putování, své cesty František pochopí, kde se octl ve skutečnosti a kdo byl jeho opravdovým průvodcem.

Text: Lubomír Nečas, dipl. um., MBA  Foto: www.astafilm.cz,  photos-desing: www.STYLEnew.cz 

 

Fotogalerie