Designové knihy Le Patio: Životopis Iris Apfel a další budou neotřelými dárky pro vaše nejbližší

 Rádi dáváte svým nejbližším dárky, ale chybí vám inspirace? Zajděte do kamenných obchodů Le Patio, kde pravidelně obměňujeme výběr designových a inspirativních knih v češtině i angličtině. Aktuálně si můžete zakoupit biografii Iris Apfel a mnohé další knihy o módě, designu, architektuře, umění, gastronomii a hudbě. Dále potěší sekce věnovaná mužským zálibám – od doutníků přes luxusní hodinky až po legendární modely Harley-Davidson.

Knihy na čtení nebo jako doplněk interiéru?

Ať už jsme milovníky čtení klasických knih, nebo spíš dáváme přednost coffee table books jako zdroji inspirace a doplňku interiéru, shodneme se na tom, že ideální je spojení inspirativního obsahu a kvalitních fotografií. Takové knihy v Le Patiu osobně vybírá Monika White inspirovaná nejen svým vkusem a životním stylem, ale i četnými cestami do zahraničí.

 Aktuální tipy Le Patia na knižní dárky:

 Iris Apfel – Accidental Icon: Pokud se nazvete Náhodnou ikonou a své úvahy označíte jako Přemítání geriatrické hvězdy, je jasné, že o svižnou a inspirativní četbu nebude nouze! Autorka výroku „více je více a méně je nuda“ je oblíbenkyní nejen módního návrháře Driese van Notena. Inspirujte se ženou, která je ve svých 97 letech obdivovanou osobností ve světě módy, textilního a interiérového designu. 

Vogue and The Metropolitan Museum of Art Costume Institute: Parties, Exhibitions, People: Nahlédněte do historie newyorského Costume Institutu prostřednictvím zdokumentovaných nejzajímavějších přehlídek 21. století na fotkách, které jsou mnohdy z Vogue archívu.

Café Plus: Reinventing Interior Design for the Modern Café Space: Milujete zajímavé kavárny? Máte možnost navštívit 35, které díky svému inspirativnímu designu také mnohdy získaly různá ocenění.

Living in Style Paris: Paříž je inspirující nejen svou módou, ale i interiéry. Kosmopolitní Caroline Sarkozy vás provede nevšedními interiéry zajímavých osobností realizovaných uznávanými designéry.

Harley-Davidson - Legendární modely: Ideální pánský dárek. V knize najdete 40 modelů na rozkládacích stránkách legendární americké značky včetně textu a detailních technických údajů.

Knihy Le Patio

Knihy patří k životnímu stylu, proto je už dlouhá léta v kamenných obchodech Le Patio nabízíme. Nevidíme knihy jen jako doplněk interiéru (coffee table books), ale především jako inspiraci. Proto objednáváme a prodáváme to, co máme sami rádi: Knihy o designu, architektuře, umění, interiérech, módě, gastronomii, hudbě a cestování jsou k dispozici v češtině i angličtině. Pokud tímto nadčasovým dárkem neodměníte sebe, určitě přijde vhod vašim blízkým.

 

Fotogalerie