Design holandských svítidel Romi z nové kolekce Citylights

Le Patio jako první uvádí na český trh svítidla holandské designové firmy Romi. Kolekce Citylights 2015 je inspirovaná atmosférou velkých měst kombinující moderní design s přírodními materiály. Svítidla Romi sluší každému typu interiéru.

Romi design

Stále více se ve světě designu objevují holandské značky, které si dokážou zákazníky podmanit nejen svojí originalitou, ale především kvalitou výroby. A tohle dvojnásobně platí o designové firmě Romi, která již víc než deset let díky vlastním návrhářům vyrábí světla inspirovaná nejen městským životem, ale i organickými přírodními tvary. K výrobě se využívají přírodní materiály a některé výrobky jsou dokonce 100% ekologické.                                                                    

Kolekce Citylights 2015 v Le Patio

Le Patio svým zákazníkům doporučuje: Svítidlo Saigon vyrobené z lakovaného bambusu, které můžete mít v bílé nebo šedé barvě, nicméně vnitřní vrstva přírodního bambusu zajistí ve vašem interiéru příjemně teplé světlo. Máte rádi diamanty? Pak vás zaujme lampa Antwerp, u které překvapivě subtilní stínítko vyrobené z tlustého drátu kopíruje tvar diamantu. Příjemný tón osvětlení zajišťuje žárovka, opět máte možnost více barevných provedení. Máte rádi zimu? Pak vás okouzlí poetická lampa Reykjavik, která vypadá jakoby omrzlá jinovatkou – efektu bylo docíleno díky sklolaminátu. Chcete si pořídit stoprocentně ekologický výrobek? Pak zvolte lampu Stockholm, která je ze 100% přírodních materiálů a tak snadno v přírodě rozložitelná. Při pohledu na krásný industriální tvar nebudete věřit, že materiál je směsí bambusového prášku, rýžových a burákových slupek a pilin. Pokud milujete atmosféru filmových studií, stojací lampa Hollywood bude pro vás tou pravou. Nebo upřednostňujete látková stínítka? Lampa Bolivia vám udělá radost. Zákazníci si mohou nyní vybrat z více než 15 typů svítidel v showroomu, další jsme schopní dodat do dvou týdnů dle objednávky z katalogu.

Značka Romi

Holandská designová firma Romi svým sloganem říká: „ Jsme realistické osobnosti otevřené novým podnětům“. A tato filozofie skvěle funguje již od roku 1993, kdy se ze studia v malé podkrovní místnosti dostali se svým showroomem na nejprestižnější adresu, nábřeží nejstaršího amsterdamského kanálu. Romi nejen vyrábí, ale hlavně si sami navrhují osvětlení inspirovaná atmosférou velkých měst. Značku charakterizuje jednoduchý design, přírodní materiály a krásné bílo-černé obaly s ilustracemi Normy Jean Lugten, kreativní ředitelky a spoluzakladatelky firmy. Kromě světel Romi nabízí kreativní dekorační předměty do domácnosti. 

Ceny lamp z fotografií:

Saigon                               7.600 Kč

Antwerp                            3.900 Kč

Reykjavik                          9.900 Kč

Stockholm                        11.300 Kč  

Hollywood                       19.600 Kč

Bolivia                             14.800 Kč

 

 

 

Fotogalerie