Dejte šanci lavicím

 Lavice už dávno neslouží jen k venkovnímu posezení. Tento neprávem opomíjený kus nábytku se stává trendy součástí moderních interiérů. Ať už si pořídíte lavici kovovou, masivní, subtilní nebo s koženým sedákem, můžete ji využít nejen k posezení, ale i jako účelovou odkládací plochu. V aktuální kolekci lavic Le Patio najdete rozmanité kousky pro vaše interiéry i exteriéry.

K sezení nebo k dotvoření prostoru

Lavice běžně vídáme na zahradách, terasách nebo v předsíni. Lze je ale využít také k vyplnění prázdného prostoru, jako odkládací plochu nebo namísto židlí. 

Pro milovníky starých časů jsou vhodné lavice dřevěné zdobené vyřezávanými motivy nebo doplněné o kožený sedák. Těm, kdo vyznávají moderní styl, se budou líbit lavice kovové nebo v minimalistickém designu kombinujícím kovovou konstrukci se dřevěným sedákem.

Indický nábytek Le Patio

Indický nábytek Le Patio osobně vybírá a navrhuje majitelka obchodů, Monika White. Většina nábytku je vyrobena z masivního indického palisandru, starožitné kusy jsou především z teakového dřeva. V poslední době je v nabídce i kovový nábytek s doplňky, které jsou inspirované vzrůstající oblibou loftů a industriálního stylu. Protože je nábytek vyráběn jednotlivě či v malých sériích, nelze ho objednat z katalogu, ale často je možné na přání klienta dovézt kusy podobné dříve nabízeným.

Ceny produktů z fotografií:

Lavice kovová                                                      9900 Kč

Lavice kov a dřevo                                               7200 Kč

Dřevěná lavice s koženým sedákem                  12500 Kč

Dřevěná lavice                                                   17500 Kč

Fotogalerie