David Deyl zveřejnil novou píseň a zahájil tak charitativní sbírku Naděje se vrátí.

Zpěvák a skladatel David Deyl zveřejnil skladbu Naděje se vrátí. Píseň a s ní spojený klip jsou středobodem dobročinné akce Charity Česká republika

Pandemie nemoci covid-19 trvá už víc než rok a ovlivnila život milionů lidí na celém světě a také v České republice. Na pomoc těm, kteří přišli o někoho blízkého nebo se dostali kvůli pandemii do vážné situace, vyhlásila Charita sbírku Naděje se vrátí. 

„Nejdříve to měla být jen melodie, píseň. Emocí, které chtěly ven, ale bylo poslední dobou tolik, že se z toho stal celý charitativní projekt,“ vysvětluje zpěvák a skladatel. „Naděje se vrátí! To je zpráva, kterou bych chtěl předat všem, koho potkalo neštěstí. Věřím tomu z celého srdce a chci i prakticky pomáhat.“

Výtěžek z písně se David Deyl rozhodl věnovat na pomoc rodin a dětí zasažených pandemií, a proto ve spolupráci s Charitou Česká republika zahájil dobročinnou sbírku. 

Skladbu napsal David Deyl spolu s textařkou Magdalenou Drsovou. A dále se na ní kromě producenta Marcuse Trana podíleli mj. i světoznámý producent a držitel čtyř Grammy Nicolas Ramirez (mix) a  Gene Grimaldi spolupracující třeba s Lady Gaga, Stingem a Jennifer Lopez se postaral o mastering. Doprovodí ji klip režiséra Bisera Arichteva.

Příspěvky je možné posílat přímo na sbírkový účet Charity nebo prostřednictvím dárcovské SMS. Významným zdrojem budou příjmy za přehrání písně na digitálních platformách (např. iTunes, Spotify ad.).  Přispívat lze na účet 44665522/0800 u České spořitelny, variabilní symbol 987, a to bankovním převodem i kartou on-line. 

Klip Naděje se vrátí: https://youtu.be/KXX-fGlB3no 

Foto: archiv D. Deyla