DÁRKY I PRO VAŠI DUŠI ...

Jdou, jdou zas k nám dny zázraků a přání … A právě dnes (v neděli 27. listopadu 2022) vstupujeme do adventního období, které dává všem na vědomí, že nejkrásnější svátky roku jsou už za dveřmi! Už víte, co byste si přáli, aby Vám letos přinesl Ježíšek? Máme pro Vás inspiraci a možnost obohatit své letošní Vánoce v jednom díky naší TAJEMNÉ VÁNOČNÍ SOUTĚŽI - 


SOUTĚŽ BYLA UKONČENA. Všem soutěžícím děkujeme za účast, vylosované výherce bude redakce STYLEnew.cz kontaktovat a následně odešle výhry na jimi zadané poštovní adresy.


STYLEnew.cz
ve spolupráci s nakladatelstvím SYNERGIE PUBLISHING, kterému chceme velmi poděkovat za dlouhou spolupráci, pro Vás i v letošním roce připravil možnost získat díky správné odpovědi na soutěžní otázku a souběžně s tím díky jisté dávky štěstí opravdu magický vánoční balíček sestavený z úžasných výkladových karet, o které je mezi těmi, kterým nejsou věci mezi nebem a zemí absolutně lhostejné celosvětově velký zájem. No, a řekněte sami, nebylo by skvělé de facto vůbec nic neudělat – samozřejmě vyjma odpovědi na naši otázku a vyplnění soutěžního dotazníku – „pouze“ jedním kliknutím získat najednou tuto nádhernou „vykládací – karetní kolekci“? Všem držíme pěsti a vězte, že bez diskuze platí nejen známé rčení „Kdo nehraje, nevyhraje“, ale také fakt, že ŠTĚSTÍ ve své hmatatelné (chcete-li hmotné) podobě k člověku přichází zcela nečekaně, a právě v okamžiku, kdy „má přijít“. Pro 5 z Vás, kteří správně odpoví, splní podmínky nutné k účasti v této soutěži a následně budou vylosováni máme připravené balíčky z následujících tří vykládacích karetních setů, které nám do soutěže věnovalo nakladatelství SYNERGIE PUBLISHING. Takže, naši milí čtenáři: HODNĚ ŠTĚSTÍ!

 T A J N Ý   J A Z Y K   S V Ě T L A / POSELSTVÍ OD VAŠÍ DUŠE 

Duchovní koučka a světově uznávaná mentorka Denise Jarvie, která vytvořila speciální karetní set nazvaný TAJNÝ JAZYK SVĚTLA sestávající z 45 nádherných a veskrze duchovně výmluvných karet dala tomuto svému novinkovému karetnímu dílku podtitul: POSELSTVÍ OD VAŠÍ DUŠE. Díky těmto kartám se jedinec může dostat do neskutečných vnitřních hloubek svého vlastního JÁ v přímém propojení na ZDROJ, z něhož každý z nás vychází. Úchvatné provedení jednotlivých významů karet v jejich ilustrativní či obrazové části, které jsou dílem pana Daniele Holemana (a pro Vaši zajímavost nesou v sobě kódy světla, které prohloubí Vaši důvěru ve Váš vnitřní hlas!) okamžitě působí na Vaši intuici, ihned Vás bezpečně zklidní, naladí, a dokonce může i meditačně začít léčit! Síla lidské duše je jedinečná stejně jako Stvořitel, souběžně s tím stejně originální a neprobádaná. Proto tak inspirující a tajemná zároveň! Víte, jaká je hlavní vize paní Denise? „Žít svůj život jako meditaci, umožňující všem zážitkům přicházet a odcházet bez sebemenšího tlaku, uzurpování, urputnosti, abych mohla vytvořit vše, po čem má mysl a srdce touží. Když jsem začala meditovat, okamžitě jsem si zamilovala ty pocity uvnitř mě samotné, a proto se rozhodla, že ´takto´ se chci cítit už napořád…“  Není to až fascinující? Zkuste to také! Zkuste se za pomoci těchto nádherných karet otevřít světlu ve své jedinečné duši!

 A N D Ě L É   A   P Ř E D K O V É 

Svou moudrost, poznání, zkušenosti a originální kouzlo osobité jedinečnosti nám nabízejí nejen andělé, kteří mají napříč kulturami nejrůznější jména a tváře, byť jejich energetické esence jsou vždy stejné, ale také naši předkové – mudrci, šamani, léčitelé, bojovníci, medicinmani… - ti, kteří během své pozemské pouti pomáhali ostatním lidem růst a rozvíjet se především pak samozřejmě po duchovní stránce. Karty ANDĚLÉ A PŘEDKOVÉ, kterých je v tomto výkladovém setu rovných 55 vám pomohou navázat spojení s průvodci, jimiž jste obklopeni a kteří s vámi chtějí sdílet svá poznání, aby vám dopomohli či přímo pomohli k uzdravení a patřičné změně. Samozřejmě jen v tom kladném slova smyslu! Naši předkové představují klíč k nesmírné, léčivé moudrosti, která rozezní všechno, co už hluboko v sobě nosíte a máte uloženo, no, a někteří o tomto klíči už pochopitelně nějaký čas také vědí! Tyto nádherně ilustrované karty vám dávají jedinečnou možnost otevřít se neuvěřitelné síle lásky, pravdivosti a informacím, jež vám pomohou kráčet dál na vaší pozemské cestě s mnohem větším uvědoměním si – tudíž následně propojením a vy si budete moci vytvářet krok za krokem život naplněný jedinečným kouzlem – přesně dle svých představ! Tak, hodně ŠTĚSTÍ!

 K A R T Y   K O U Z E L N É   M A P Y - HRAVOST a SPONTÁNNOST 

Čtyřiašedesátiletá rodačka z Kanady Colette Baron-Reid rozšířila své portfolio rozličných výkladových karet o další v podobě knihy a 54 karet skryté moudrosti, jimž dala působivý název KARTY KOUZELNÉ MAPY. Jedná se o ideální pomocníky pro každého, kdo se zajímá o svůj vlastní duchovní růst v této své pozemské úrovni bytí. A jak sama autorka přiznává, tyto karty byly vytvořeny, aby pomohly pochopit kouzlo příběhu života dotyčné osoby, které tento výkladový set zaujme a dostane se tak do její sbírky či mezi oblíbené pomocníky – průvodce. Karty skryté moudrosti jsou tu od toho, aby posílily onu skutečnou podstatu vašeho pravého JÁ, ukázaly cestu k naplnění životního (pozemského) poslání a taktéž cestu ke svobodě. V jejím pravém a skutečném slova smyslu! Neměli byste zapomenout, že na své nynější pozemské cestě nejste, nikdy jste nebyli a nebudete sami a nikdy nezabloudíte. Neutuchající intuitivní schopnosti, sebepoznání a splnění vašich nejhlubších přání jsou jen některými z přenádherných darů, které jsou vaší nedílnou součástí a tyto karty se tak mohou stát vašimi spojenci – věrnými společníky při nacházení kouzla a pochopení celého příběhu vašeho života. Vězte, že na vás čeká ten nejlepší život! Zasloužíte si ho …    

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

* SOUTĚŽE se mohou zúčastnit výlučně osoby starší 18 let s trvalým pobytem na území ČR.

* V případě, že se chcete dostat do slosování, je třeba, abyste tento soutěžní článek sdíleli na svém FB profilu. Stejně tak je zapotřebí, abyste FB stránku našeho e-časopisu:  STYLEnew.cz a taktéž FB stránku: NAKLADATELSTVÍ SYNERGIE vložili mezi své oblíbené. Po uzavření soutěže tyto body budou na základě losování v případě výherců zkontrolovány.

* Společnost vlastnící sociální síť FACEBOOK (META) ani INSTAGRAM nejsou pořadateli této soutěže a nemají s ní nic společného.    

* SOUTĚŽ začíná běžet nyní, v první adventní neděli tohoto roku, tedy 27. listopadu 2022 a skončí v neděli 11. prosince 2022 o půlnoci, abychom následně stačili zkontrolovat došlé odpovědi, vylosovat výherce a co nejdříve odeslat výhry.

 S O U T Ě Ž N Í   O T Á Z K A: 

Jak zní jméno Archanděla, které je založeno na hebrejském slově „rapha“, což znamená „lékař“ či „léčitel“, a které znamená „Bůh léčí“ nebo „Bůh vyléčil“?

 

Soutěžní formulář

Odpověď:
Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Kontrola - napiště slovy výsledek 2+1:

Fotogalerie