Dárek vhodný pro ženy i muže: Stylové elektrické difuzéry

Provoněný interiér je pro nás symbolem pohodlí a čistoty. Když se navíc díky elektrickému difuzéru tyto výhody spojí s efektivitou a vkusem, máte k dispozici dalšího pomocníka v době home officu a online výuky. Le Patio aktuálně nabízí různé druhy elektrických difuzérů, které jsou vhodným dárkem pro vás i vaše blízké.

Máte raději filigránové vzory, jednoduchý design nebo futuristické tvary?

Jemné filigránové vzory ve stříbrné, zlaté a černé variantě, to jsou nové dekorativní kovové difuzéry značky Estéban. Určitě se stanou vhodným vánočním dárkem pro ženy i muže. Navíc budou zdobit jejich interiéry po celý rok. Ti, kdo dávají přednost futuristickým tvarům, ocení difuzér Art. Velký objem nabízí difuzér Easy Mist, různé typy osvětlení pak skýtá difuzér Multifunctions.

Krása v kombinaci s ultrazvukovou technologií

Základem všech elektrických difuzérů Estéban je ultrazvuková technologie, která mění vodu s aromatickým olejem v příjemnou vonnou mlhu. Novinku, kovové difuzéry s filigránovými vzory si můžete nastavit podle svých preferencí: intenzitu osvětlení, způsob uvolňování vonné mlhy. To vše navíc pomocí dálkového ovladače. Můžete si ho načasovat jen na 30 minut nebo do vyčerpání vody. Automaticky se vypíná. Je vhodný i do velkých prostor.

O značce Estéban

Luxusní bytové parfémy Estéban se v jižní Francii vyrábějí již přes třicet let. Nenapodobitelná kombinace středozemního životního stylu s japonskou kultivovaností a smyslem pro inovace doladí atmosféru každého interiéru. Firma dbá na ekologický přístup – např. všechny vonné svíčky a tyčinky jsou 100% přírodní, bez přidaných chemikálií. Estéban jako první na trh uvedl elektrické difuzéry, které efektivněji provoní interiér než klasická aromalampa. Pro značku je typická neglazovaná keramika využívaná jako nosič vůní.

 

 Pěkný den přeje  Ing. Kateřina Marková R. Pereira

 
 

Fotogalerie