Cuba libre: inspirujte se v interiérech barvami Karibiku

Le Patio reaguje na současný trend výrazných karibských barev používaných v interiérech a nabízí koktejl barevných polštářů, přehozů a ručně pletených košů k vytvoření vaší domácí svobody.

 Odkud se berou karibské barvy

Uvolňování politického napětí na Kubě zřejmě inspirovalo všechny významné interiérové designéry a obchodní domy v evropských metropolích, které nabízejí bytové doplňky v karibských barvách. Trendy je jasná růžová, smaragdově zelená, žlutá, oranžová a tyrkysová. Vše nejlépe dohromady tak, aby vám interiér připomínal dovolenou v Karibiku plnou optimismu a sluneční energie.

Le Patio doporučuje

Výrazné karibské barvy je dobré kombinovat s neutrálním základem tak, abyste vytvořili svěží, optimistickou atmosféru a ne cirkusové šapitó. Ideální pro barevné doplňky je šedý, šedozelený či krémový podklad – ať už na stěnách nebo na potahu sedačky apod.

Barevné doplňky Le Patio

Podle své nálady můžete zvolit jednobarevné polštáře francouzské autorské značky Vivaraise v sytých barvách ze sametu nebo saténu. Milým a praktickým doplňkem jsou barevné přehozy z bavlny. Pokud milujete hravý design, osloví vás polštáře s barevnými vzory odkazujícími na éru 70. let, které jsou vyšité nebo vyrobené potiskem. Těm, kdo milují decentnější design, doporučujeme ručně vyráběné proutěné koše s vyplétanými barevnými proužky.

Ceny produktů z fotografií:

Polštář ALDO se vzory, čtverec                              2. 490 Kč

Polštář PABLO se vzory, obdélník                          2. 350 Kč

Polštář Maia celobarevný                                            950 Kč

Polštář Falbala celobarevný                                    1. 150 Kč

Polštář Lisa celobarevný                                             950 Kč

Přehoz Maia 140 / 200 cm                                      2. 800 Kč

 

Fotogalerie