Citronová tráva a máta – ta pravá vůně pro vaše letní večery na terase nebo zahradě

Osvěžující dvojice chladivé máty a uklidňující citronové trávy, která navíc odpuzuje komáry, to je ta správná aromaterapeutická dvojice pro vaše letní večery. Do interiéru jsou vhodné svíčky, spreje a vonné oleje, do exteriéru Le Patio doporučuje novinku - venkovní tyčinky. Ty vám až 2 hodiny zpříjemní chvíle odpočinku s rodinou nebo přáteli. Samozřejmostí jsou čistě přírodní ingredience, bez chemických přísad.

Citrónová tráva & máta

Všichni milujeme příjemné letní večery, kdy sami či s blízkými usedáme venku k večeři nebo sklence dobrého vína. Ať už je vaše venkovní sezení na terase, balkóně nebo zahradě, určitě vám vaši chvíli relaxace a pohody zpříjemní vonné tyčinky se svěží uklidňující vůní citronové trávy a máty, které navíc odpuzují komáry.

Citrónová tráva (lemongrass) podporuje psychickou pohodu, zmírňuje úzkosti, obecně je velmi dobré antidepresivum. Navíc je známá jako přírodní repelent, její vůně spolehlivě odpuzuje komáry. Máta je jednou z nejpoužívanějších a nejoblíbenějších bytových vůní, protože kromě svého příjemného a osvěžujícího aroma pročistí vzduch. Má silně revitalizační účinek na tělo i ducha. V létě oceníte její lehce chladivý efekt.

Vůni Citronová tráva & máta Le Patio prodává v podobě vonného oleje, svíčky, spreje, vonných tyčinek nebo náplně do mechanického difuzéru.

Tip Le Patia: Venkovní vonné tyčinky

 Venkovní tyčinky jsou větší než ty klasické a proto hoří v průměru dvě hodiny. Jsou vyrobené ručně výhradně z přírodních materiálů: bambusové tyčinky, rozdrcené dřevo a přírodní rostlinné pojivo. Neobsahují lepidlo a nejsou barvené. Tyčinky můžete zapíchnout jen tak do trávy nebo do květináče, případně do nádoby s pískem. Venkovní tyčinky můžete používat i doma – jejich výhodou je, že interiér provoní dlouhodoběji než tyčinky standardní velikosti.

 

O firmě Estéban

Luxusní bytové parfémy Estéban se v jižní Francii vyrábějí již přes třicet let. Nenapodobitelná kombinace středozemního životního stylu s japonskou kultivovaností a smyslem pro inovace doladí atmosféru každého interiéru. Firma dbá na ekologický přístup – např. všechny vonné svíčky jsou 100% přírodní, bez přidaných chemikálií. Estéban jako první na trh uvedl elektrické difuzéry, které efektivněji provoní interiér než klasická aromalampa. Pro značku je typická neglazovaná keramika využívaná jako nosič vůní.

 

Ceny různých nosičů vůní:

Aromatický olej                                                            380 Kč

Bytový sprej 100 ml                                                     650 Kč

Vonné tyčinky venkovní                                              350 Kč

Vonná svíčka bez chemických přísad                          650 Kč

Malá sada difuzér a náplň                                            750 Kč 

Náplň do difuzéru 100 ml                                            360 Kč

 

 

Fotogalerie