Čínský horoskop 2024 – Rok Draka

Čínský horoskop 2024 přináší jen samá pozitiva. Vládnout nám bude Drak. Ten je považovaný za symbol radosti, štěstí, síly a lásky. Dá se tak očekávat poměrně pozitivní rok. Bude se dařit nejen nám samotným, ale i situace ve světě se začne zlepšovat. Staneme se svědky obřích změn a přelomových událostí. A těšit se po letech nejistoty můžeme také na upevnění, uzemnění a stabilitu. Rovněž i na to, že se nám konečně podaří vyřešit problémy, které nás už dlouho trápí.

Čínský Nový rok začíná 10. února 2024 a končí 28. ledna 2025. Drak je jangový symbol a je spojován s elementem ohně. V čínské astrologii je uctíván pro svou sílu, moudrost a úspěchy. Jeho energie je silná a přichází vše urovnat a dát věci dopořádku. Čínský horoskop 2024 uvádí, že Drak je považován za symbol transformace, růstu a hojnosti. Pozitivní energie Draka dopadne na každého jedince na Zemi. Stejně tak se bude Drak snažit urovnat veškeré nepříjemné a nedořešené záležitosti ve světě. Rok Draka je výjimečně pozitivní, šťastný a nabízí spoustu příležitostí k růstu, osobnímu rozvoji i životnímu posunu směrem vpřed. Čínský horoskop 2024, rok Draka je spojován s elementem Dřeva. A právě Dřevo v čínské filozofii představuje nový začátek, růst a pokrok. Dřevo v kombinaci s Dračím ohněm umí podnítit vášeň, kreativitu a inovaci. Co se stane, když dřevo zapálíte? Rozhoří se obrovským plamenem. A stejný potenciál bude mít v roce 2024 každý z nás.

KARIÉRA V ROCE 2024

Čínský horoskop 2024, rok dřevěného Draka, předpovídá úspěšný rok v pracovní oblasti i v podnikání. Jsou tu zajímavé vyhlídky na finanční zisk. Dařit se bude novým projektům i těm, které dlouho ležely ladem. Společně s Drakem se totiž zrodí nezdolná vůle a pomůže všem, kteří si plně uvedomují, že pouze píle a soustředěnost na projekt, je jedním z největších klíčů k úspěchu.

Pokud si nejsme jistí prací, kterou děláme, bude možnost změnit oblast působení. Procitneme a konečně poznáme, co je to pravé a čemu bychom se skutečně chtěli naplno věnovat. Pod vládou Draka nám nebude chybět odvaha, vytrvalost, čestnost i přísnost. Drak se nikdy nezalekne žádného úkolu. Co však nesnese, je lenost, zahálka a prokrastinace

Zdroj: INTERNET  Fotografie: Pixabay 

Fotogalerie