Cestujte s námi z obýváku a bez covid testů: polštáře s exotickými vzory

Líbí se vám exotické rostliny, tygři a zebry nebo rádi popíjíte čaj rooibos? Pak vám nesmí uniknout polštáře z nové kolekce obchodů Le Patio. Můžete si tak alespoň částečně uspokojit svoji touhu po cestách do dalekých krajů. Poprvé Le Patio v ČR představuje sametové polštáře z kolekce Grand Tour od italského designéra Vito Nesta. Ty doplňují francouzské značky Elitis a Vivaraise. 

Exotika v interiéru funguje nejlépe na doplňcíchTaké už máte cestovatelský „absťák“? Máme pro vás řešení – pořiďte si alespoň exotické doplňky do interiéru. Polštáře jsou vždy skvělou volbou, těch není nikdy dost!

Polštáře Grand Tour Vito Nesta poprvé v ČR

“Existuje tolik zázraků na světě, pokud máte čas a chuť je najít“ – tvrdí mladý italský designér působící v Milánu, který spolupracuje se známými značkami, jako jsou například Roche Bobois, Les-Ottomans, Devon & Devon, Karpeta nebo Secondome Gallery.

Pod značkou Grand tour produkuje bytový textil a keramiku přetavující exotické rostliny, zvířata a architekturu do celku, který je inspirovaný stejnojmennými iniciačními cestami mladých mužů z dobře situovaných aristokratických rodin po evropských městech populárních v 17. století. Le Patio nabízí polštáře z této kolekce v ČR jako první.

Další exotické tipy Le Patia:

Lněné polštáře Magic Cirkus značky Elitis s tygry na tyrkysovém, šedofialovém nebo antracitovém podkladu. Tito tygři nenahání strach, jde jen o větší a rafinovanější kočky..

Bohatá výšivka v barvě čaje rooibos na krémovém podkladě se střapečky dodá vašemu interiéru bohémský vzhled. Povlak Ivan – Rooibos Od našich oblíbených Vivaraise.

Dekorační polštář Botania s exotickým květinovým potiskem na jedné straně a měkkým sametem na straně druhé zcela jistě zpříjemní chvíle vašeho odpočinku. 100 % bavlna, značka Vivaraise.

Pěkný den  přeje Kateřina Marková R. Pereira 

Fotogalerie