ČERVENCOVÝ ÚPLNĚK – ČAS NA ODPUŠTĚNÍ

 Úplněk ve znamení Kozoroha, který je pro letošek vymezen na 20. července v 00:57 hodin sice nepatří mezi oblíbené dny lékařů, protože se nedoporučují absolutně žádné chirurgické zákroky (samozřejmě pokud nejde přímo o záchranu života), ovšem z hlediska zhmotňování našich přání, či rituály lepší čas najdeme jen stěží. Připravte se proto na noc z 19. na 20. července už teď! 

 

Vzhledem k tomu, že úplněk je poměrně silnou energetickou záležitostí, musíme brát v potaz, že den, který je pro úplněk vymezen v našich kalendářích, svou intenzitou působí již plus minus dva dny před a stejnou časovou dobu po. Není tedy nic zvláštního na tom, že zvláště u citlivějších jedinců, se změny nálad, poměrně silná laxnost k čemukoli… budou projevovat už od pondělí 18. července. I když samotný úplněk bude mít svou maximální sílu až 57 minut po půlnoci 19. července. 

 

ODSUNOUT ZÁSADNÍ ROZHODNUTÍ  

I když tento úplněk působí pod vlivem znamení Kozoroha, čili ideální čas pro úspěchy v pracovních záležitostech, upevnění lásky, měli by jej využívat především nerozhodní jedinci, nebo ti, kteří jsou příliš skromní, jelikož si mohou v tento den upevnit své pozice, pozor na opravdu zásadní rozhodnutí. O jejich stvrzení pak na papíře vlastním podpisem ani nemluvě!  Bylo by vhodné odložit je na jindy. Minimálně, samozřejmě je-li to možné a pro vás proveditelné, až na následující týden začínající pondělkem 25. července. 

Jinak je tato doba velmi přínosná pro ty, kteří chtějí upevnit svůj vztah, rozhodnou se pro jakoukoli změnu, kterou v nejbližší budoucnosti začnou realizovat a dotáhnou do zdárného konce. Tohle vše se vám může podařit, pokud budete mít na paměti, že jedině dobro se vám dobrem vrátí! Pokuste se tedy myslet výlučně pozitivně, pokud vycítíte – např. na pracovišti, nebo ve společnosti, kde se budete právě nacházet, že se ve vaší blízkosti schyluje k nepříjemné situaci, vycítíte, že je nejvyšší čas odejít pryč… Nepřipouštějte si žádná negativa. Většina lidí bude vnitřně v pochybnosti, nebude vědět, co se děje, pouze budou cítit, že se jakoby necítí ve své kůži – tohle všechno jsou jen vlivy energií, kterými nám Vesmír dává zkoušky, jestli jsme dostatečně silní, abychom se od špatných pocitů oprostili. A jde to! Jakmile si tuto emoci uvědomíte, stačí, když začnete zhluboka dýchat, vypustíte z hlavy veškeré myšlenky a budete se chvíli představovat, že s každým výdechem z vašeho těla odchází pryč vše špatné (negativní) a naopak s nádechem do svého hmotného těla vpouštíte nejprůzračnější světlo, všudypřítomnou lásku. 

 

DUŠI ULEVÍTE ODPUŠTĚNÍM  

S ohledem na silné výkyvy nálad, které v době úplňků probíhají, a s jistotou vlivu znamení Kozoroha, je červencový úplněk ideální pro uvolnění zatěžujících energií, které si držíme v sobě. Úžasný čas pro odpuštění! Nastává čas udělat jednou pro vždy tlustou čáru za minulostí, vypustit ji ze své hlavy – minulost už stejně nikdo z nás zpátky nevrátí, a velmi jednoduše řečeno začít od začátku se zcela čistým štítem. A k tomu je třeba ODPUŠTĚNÍ. Ovšem skutečné, nikoli odpuštění, kdy se budeme domnívat, že jsme té či oné osobě, nebo situaci, která nás stále vnitřně tíží, odpustili, a přitom nám následně stále prostřednictvím ega dává najevo, že je „v nás“ stále usazená. Jak na to? 

* Zapalte si bílou svíčku, ideálně ve výše uvedený čas, ale můžete těsně předtím, než 19. července půjdete spát. Nejdříve však po 20té hodině večerní. 

* Otevřete okno v místnosti, kde se budete nacházet. Bylo by vhodné, abyste v ní byli zcela sami. 

* Pak se postavte tak, abyste měli před očima oblohu, k níž otočíte obě své dlaně. 

* Je zapotřebí se zcela zklidnit, k čemuž vám dopomůže několik hlubokých a pomalých nádechů a výdechů. 

* To, že jste připraveni začít ODPOUŠTĚT, poznáte dle toho, že vám hlavou začnou běhat konkrétní osoby, či situace, které vás z minula stále tíží. V ten moment se snažte soustředit na danou záležitost, nebo člověka, jež vám vytane na mysli, chvíli si ji-jeho udržte pomyslně před očima a proneste od srdce: 

 

LITUJI,

ŽÁDÁM: ODPUSŤ MI TO,

DĚKUJI, 

MILUJI TĚ!

 

* Na závěr se sepnutými dlaněmi – jako při modlení, PODĚKUJTE Bohu, či Vesmíru za vše, co pro vás činí, a že vás právě vyslyšel. 

 

Ať je pro Vás všechny letošní červencový úplněk požehnáním! 

 

 

Text a foto : LNproduction 2016