BYLINNÉ SIRUPY - MaxiVita Herbal

Výhodou bylinek je, že nejen chutnají, ale i pomáhají. Kašel, chrapot, škrábání v krku – s tím vším si dokážou poradit, ať už jsou čerstvé, sušené, ale také ve formě bylinných sirupů.

 Zima je pro nás obdobím, kdy se zavíráme do svých obydlí před sychravým počasím. Topíme v krbu a trávíme více času v kuchyni. Zahrádky jsou sice v hlubokém zimním spánku, ale pokud jde o bylinky, stále častěji tvoří neodmyslitelnou součást naší kuchyně.

 

Meduňka

V domácí bylinkové zahrádce by neměla chybět meduňka. V kuchyni je vhodná k přípravě zmrzlin, pudinků a nápojů. Pití meduňkového čaje s medem posílí člověka na duchu i na těle a umožní kvalitní spánek. Na trhu je k dostání například Sirup Maxivita Klidný spánek – obsahuje přírodní extrakty z meduňky, mateřídoušky, třezalky, kozlíku, tedy z bylin, v lidovém léčitelství používaných k celkovému zklidnění organismu. Podporují psychickou pohodu a dokážou navodit harmonii důležitou při usínání.

Sirup je navíc obohacen o nepostradatelný antioxidant vitamin C.

Echinacea

Používá se k prevenci infekčních onemocnění, chřipky, angíny, zánětu dutin, chronických zánětů močového měchýře, ženských pohlavních orgánů, prostaty a při sklonech k hnisání. K úlevě při prochlazení močových cest je na trhu novinka – sirup Maxivita Brusinka – obsahuje bylinné extrakty z brusinky, echinacey a vitamin C. Jak je známo, brusinka příznivě působí na močové cesty. Účinný a velice oblíbený u maminek s malými dětmi je bylinný sirup MaxiVita Kašlík, který mohou užívat děti již od 1 roku!

Tymián

Tymián je používán k dochucování ryb, zvěřiny, sekaných mas a drůbeže. Jako léčivá rostlina pomáhá při příznacích nachlazení a zánětů průdušek. Zde můžete sáhnout také po sirupu, který díky své konzistenci zklidní a pomůže. Bylinný sirup MaxiVita Průduškový působí příznivě na dýchací cesty a napomáhá při rekonvalescenci. Chrání sliznici, snižuje její dráždivost a ulehčuje vykašlávání.

Řadu doplňuje bylinný sirup MaxiVita NaKašel. Neméně účinný a velice oblíbený u maminek s malými dětmi je bylinný sirup MaxiVita Kašlík, který mohou užívat děti již od 1 roku! Pomáhá uvolňovat hlen tvořený v dýchacích cestách a usnadňuje vykašlávání. Zklidňuje podrážděnou sliznici dýchacích cest, a zmírňuje tak dráždění ke kašli.

Šalvěj

Šalvěj má léčivé a hojivé účinky a také odpuzuje hmyz. Výborný je šalvějový ocet nebo máslo. Jako bylina je vhodná pro zklidnění kašle, rýmy, snižuje pocení a napomáhá trávení. MaxiVita přináší na trh bylinný sirup na posílení imunity. Bylinné extrakty obsažené v tomto sirupu podporují přirozenou obranyschopnost organismu, zejména v období chřipek a nachlazení. Bylinky jsou navíc obohaceny o vitaminy C, E a vitaminy skupiny B. Sirup obsahuje 10 vitaminů a bylinných extraktů.

 

Všechny sirupy jsou k dostání ve vašich oblíbených marketech a drogeriích nebo na www.nasevitaminy.cz. Doporučená prodejní cena za 200 ml je 65 Kč.