BYDLENÍ S BATMANEM - LUKÁŠ TUZAR-

DOBRÝ DEN,JMENUJI SE LUKÁŠ TUZAR A NARODIL JSEM SE VE ZNAMENÍ RAKA V PRAZE 1997.

DOBŘE JSEM SI VYBRAL RODIČE - JSOU MLADÍ A PODPORUJÍ MOJI SBĚRATELSKOU VÁŠEŇ. MILUJI LEGO, SBÍRÁM HO UŽ OD DĚTSTVÍ. MAMINKAMI HO KUPOVALA ,PONĚVADŽ,KDYŽ BYLA MALÁ, TAK LEGO NEMĚLA,PROTOŽE SE V ČESKÉ REPUBLICE NEDALO SEHNAT.

MÁM TAKÉ RÁD BATMANA, STAR WARS A HARRYHO POTTERA.

STUDUJI NA GYMNÁZIU SÁZAVSKÁ A JSEM UŽ V DRUHÁKU. MÁM RÁD CIZÍ JAZYKY, HLAVNĚ ANGLIČTINU.TAKÉ SE ZAČÍNÁM UČIT ŠPANĚLŠTINU A FRANCOUZŠTINU,. BUDU JE TOTIŽ POTŘEBOVAT PRO SVOU BUDOUCÍ PROFESI. MÝM SNEM JE TOTIŽ BÝT FILMAŘ.

UŽ OD DĚTSTVÍ MÁM VELKOU ZÁLIBU VE FILMECH. VŽDY MĚ BAVILO KOUKAT SE NA TO , JAK NATÁČENÍ FILMŮ PROBÍHÁ. MEZI MÉ NEJOBLÍBENĚJŠÍ REŽISÉRY PATŘÍ CHRISTOPHER NOLAN, OD KTERÉHO MÁM VELMI RÁD FILM POČÁTEK A JEHO BATMAN TRILOGII. TAKÉ MÁM RÁD FILMY TIMA BURTONA, JEHOŽ VELKÁ FANYNKA JE I MOJE MAMINKA, KTERÁ MÁ NA SOBĚ VYTETOVANÉ JEHO MALŮVKY. DOKONCE JSME SE S NÍM V BŘEZNU LETOŠNÍHO ROKU OSOBNĚ SETKALI NA JEHO AUTOGRAMIÁDĚ V PRAZE.

OD ROKU 2010 TOČÍM ANIMOVANÉ FILMY A TO HLAVNĚ S LEGEM,MÁM UŽ PŘES 100 VIDEÍ A NA MÉM YOUTUBE KANÁLE/WWW.YOUTUBE.COM/USER/LLUUKKYY28/MÁM PŘES 5640 ODBĚRATELŮ A MOJE VIDEA SHLÉDLO UŽ 5.382.482 NADŠENCŮ JAKO JÁ.

RÁD POSLOUCHÁM KLASICKOU HUDBU, MŮJ FAVORIT JE ANTONÍN DVOŘÁK, ALE TAKÉ MILUJI SOUNDTRACKY Z FILMŮ A NEBO SKUPINU R.E.M.

ČTU KNIHY ,JAKO ŽÁNR MÁM NEJRADĚJI DETEKTIVKY- SHERLOCKA HOLMESE NEBO POIROTA. RÁD SI PŘEČTU I KOMIKSY-KOCOUR GARFIELD JE MŮJ VZOR.

MILUJI BOTY DR.MARTENS.

JO A TAKY MÁM RÁD PANA OPTIKA ŽILKU. NAŠI MI KOUPILI ČTVERY ÚŽASNÉ BRÝLE. DOBRÉ BRÝLE ZNAMENAJÍ DŮLEŽITÝ KROK K TOMU BÝT ÚSPĚŠNÝ FILMAŘ. JEN ŽERTUJI.

 PROSÍM, RAČTE DÁL-BYDLÍM U RODIČŮ V PRAZE NA VINOHRADECH A JSEM RÁD, ŽE MÁME VELKÝ BYT A JÁ MÁM SVŮJ POKOJ.

DÍKY TOMU SI V NĚM MŮŽU REALIZOVAT SVÉ SNY.

Text: Lukáš Tuzar

Fotografie: DAGMAR HÁJKOVÁ

Fotogalerie