BYDLENÍ S BATMANEM-LUKÁŠ TUZAR-

DOBRÝ DEN,JMENUJI SE LUKÁŠ TUZAR A NARODIL JSEM SE VE ZNAMENÍ RAKA V PRAZE 1997.

DOBŘE JSEM SI VYBRAL RODIČE -JSOU MLADÍ A PODPORUJÍ MOJI SBĚRATELSKOU VÁŠEŇ.MILUJI LEGO,SBÍRÁM HO UŽ OD DĚTSTVÍ.MAMINKAMI HO KUPOVALA,PONĚVADŽ,KDYŽ BYLA MALÁ,TAK LEGO NEMĚLA,PROTOŽE SE V ČESKÉ REPUBLICE NEDALO SEHNAT.

MÁM TAKÉ RÁD BATMANA,STAR WARS A HARRYHO POTTERA.

STUDUJI NA GYMNÁZIU SÁZAVSKÁ A JSEM UŽ V DRUHÁKU.MÁM RÁD CIZÍ JAZYKY,HLAVNĚ ANGLIČTINU.TAKÉ SE ZAČÍNÁM UČIT ŠPANĚLŠTINU A FRANCOUZŠTINU,BUDU JE TOTIŽ POTŘEBOVAT PRO SVOU BUDOUCÍ PROFESI.MÝM SNEM JE TOTIŽ BÝT FILMAŘ.

UŽ OD DĚTSTVÍ MÁM VELKOU ZÁLIBU VE FILMECH.VŽDY MĚ BAVILO KOUKAT SE NA TO ,JAK NATÁČENÍ FILMŮ PROBÍHÁ.MEZI MÉ NEJOBLÍBENĚJŠÍ REŽISÉRY PATŘÍ CHRISTOPHER NOLAN,OD KTERÉHO MÁM VELMI RÁD FILM POČÁTEK A JEHO BATMAN TRILOGII.TAKÉ MÁM RÁD FILMY TIMA BURTONA,JEHOŽ VELKÁ FANYNKA JE I MOJE MAMINKA,KTERÁ MÁ NA SOBĚ VYTETOVANÉ JEHO MALŮVKY.DOKONCE JSME SE S NÍM V BŘEZNU LETOŠNÍHO ROKU OSOBNĚ SETKALI NA JEHO AUTOGRAMIÁDĚ V PRAZE.

OD ROKU 2010 TOČÍM ANIMOVANÉ FILMY A TO HLAVNĚ S LEGEM,MÁM UŽ PŘES 100 VIDEÍ A NA MÉM YOUTUBE KANÁLE/WWW.YOUTUBE.COM/USER/LLUUKKYY28/MÁM PŘES 5640 ODBĚRATELŮ A MOJE VIDEA SHLÉDLO UŽ 5.382.482 NADŠENCŮ JAKO JÁ.

RÁD POSLOUCHÁM KLASICKOU HUDBU,MŮJ FAVORIT JE ANTONÍN DVOŘÁK,ALE TAKÉ MILUJI SOUNDTRACKY Z FILMŮ A NEBO SKUPINU R.E.M.

ČTU KNIHY,JAKO ŽÁNR MÁM NEJRADĚJI DETEKTIVKY-SHERLOCKA HOLMESE NEBO POIROTA.RÁD SI PŘEČTU I KOMIKSY-KOCOUR GARFIELD JE MŮJ VZOR.

MILUJI BOTY DR.MARTENS.

JO A TAKY MÁM RÁD PANA OPTIKA ŽILKU.NAŠI MI KOUPILI ČTVERY ÚŽASNÉ BRÝLE.DOBRÉ BRÝLE ZNAMENAJÍ DŮLEŽITÝ KROK K TOMU BÝT ÚSPĚŠNÝ FILMAŘ.JEN ŽERTUJI.

 PROSÍM,RAČTE DÁL-BYDLÍM U RODIČŮ V PRAZE NA VINOHRADECH A JSEM RÁD,ŽE MÁME VELKÝ BYT A JÁ MÁM SVŮJ POKOJ.

DÍKY TOMU SI V NĚM MŮŽU REALIZOVAT SVÉ SNY.

foto-DAGMAR HÁJKOVÁ

Fotogalerie