BARBORA POLÁKOVÁ pokřtí svůj debut 2. 3. 2016 v Malostranské Besedě

       

Barbora Poláková, které vyšel na konci listopadu eponymní debut v produkci Jana P. Muchowa, takřka v každém rozhovoru čelí otázce, na kdy plánuje křest a koncerty ke svému povedenému albu. Nyní konečně známe odpověď!

Vůbec první samostatný koncert, v jehož rámci proběhne i křest alba, odehraje populární zpěvačka a herečka 2. března 2016 v pražské Malostranské Besedě.

 "Právě v Malostranské besedě jsem poprvé zpívala před lidma. A pak se každý měsíc vracela na Barování. Je to prostor, ve kterém jsem objevila, že zpívat mě strašně moc baví. Tak je to takový sentiment. Taky nás tam viděla Terka Kopáčová zpívat Krávu a na to konto chtěla natočit klip. Myslím, že to bylo hodně zásadní," vysvětluje Barbora, proč si pro svůj první plnohodnotný koncert vybrala právě pro mnohé kultovní sál Malostranské Besedy.

Album, které v létě předznamenal singl Nafrněná(na YouTube má  klip nyní již více než 7 miliónů zhlédnutí ), patří mezi bestsellery letošního podzimu. V žebříčku prodejnosti digitálního obchodu Supraphonline.cz je na první příčce, v hitparádě Bontonland IFPI se pak nyní drží na pátém místě. A dle aktuálních zpráv z Malostranské Besedy, je obrovský zájem i o křest, na který nyní zbývá už jen posledních pár vstupenek na pokladně Malostranské Besedy.

"Mám velkou radost ze všech zpráv a videí, co mi chodí. Opravdu jsem šťastná při každé vstřícné reakci," říká Barbora k vřelému přijetí svého alba a k samotnému koncertu dodává: "Trošku se bojím, ale mnohem víc se těším. I na kapelu a srandy, co spolu máme... Máme před sebou teď dva měsíce zkoušek, abychom to pro vás napilovali..."

A pilovat se nebude rozhodně jen křest v Malostranské besedě. Jak Barbora naznačuje, chystá toho se svým úspěšným debutem spoustu: "V příštím roce plánujem dva klipy a koncerty, jak to půjde. Zatím jsme jich potvrdili jen pár a Žebřík, který budu zase moderovat s Tomášem Hanákem. Uvidíme, jak to budeme s miminkem zvládat..."

 

          Foto : Iva Haj. , Pavel Kopp