BAMBUSOVÁ SVÍTILNA OD DESIGNÉRA ARIKA LEVYHO

Bambusová svítilna Take A Way od designéra Arika Levyho, jehož díla jsou vystavována v galeriích a muzeích po celém světě, vás okouzlí nejen díky  podmanivé hře světla a stínu, ale i technologickým vychytávkám, jako je dálkové ovládání a nabíjecí stanice LED zdroje. Exkluzivně v obchodech Le Patio.

Stylová lampa pro váš venkovní obývák.

Hra se světlem je vždy velmi efektní v interiérech i exteriérech. Potěšte tedy nejen své smysly, ale i touhu po technologických novinkách koupí lampy Take A Way značky Forestier!

LED svítidlo se nabíjí ve speciální základně a má dálkové ovládání, kterým lze regulovat intenzitu světla, zapnout/vypnout nebo využít časovač.

O značce Forestier

Vítejte v poetickém světě svítidel Forestier, které díky svým elegantním křivkám inspirovaným přírodou vnáší do vašich interiérů emoce lehkosti, svobody a jednoty. Již 20 let rozvíjejí odkaz svého zakladatele Bernarda Forestiera, jehož inspirací byla vášeň k francouzským zahradám. Díky spolupráci se slavnými designéry, jako jsou například Arik Levy, známý též svojí tvorbou pro  Lasvit, Sebastian Bergne a další, mistrně spojují čistý moderní design s přírodními materiály a ručně zpracovávanými kovovými konstrukcemi.

Filozofií značky je nabízet tato nevšedně půvabná svítidla za rozumné ceny v prvotřídní kvalitě. Design by měl být vždy také praktický a respektovat ekologický a sociální přístup k výrobě. Proto často používají přírodní materiály jako je bambus, ratan nebo manilské konopí. Svým filipínským dodavatelům přispívají na důstojné životní podmínky a vzdělání. 

Fotogalerie