ANTHONY WILLIAM - ŽIVOUCÍ NADĚJE PRO KAŽDÉHO aneb MYSTICKÝ LÉČITEL

Představte si, že Vám lékaři sdělí, že vaše nemoc je nevyléčitelná, nebo Vám s kapkou nostalgie ve tváři říkají „Vaši“ diagnózu, aniž byste tušili, že VE SKUTEČNOSTI JE VŠECHNO JINAK! Zhroutí se Vám svět a hlavou Vám běží „Co teď???“ A pak se setkáte (ať už přímo, nebo prostřednictvím knihy) s člověkem, který jako lusknutím prstů probudí Vaši naději na opětovné zdraví!

Ne, tohle není námět na nový film, ale realita. A v ní hraje hlavní roli pan Anthony William, mystický léčitel, taktéž označován jako Lékařské médium, jemuž Boží hlas přímo sděluje, co je pravou příčinou nemoci či bolesti konkrétní osoby a co pro své zdraví může udělat. Není divu, že jej vyhledávají filmové hvězdy, miliardáři, profesionální sportovci, nejprodávanější spisovatelé a autoři a bezpočet lidí ze všech oblastí, kteří nemohli najít způsob, jak se vyléčit a pak se stal ZÁZRAK! Pro ně zázrak, pro ty, kteří vědí, že největší silou všeho a všech je boží Láska a Světlo, se daný člověk v pravý čas a díky vedení shůry octl na správném místě. Před Anthonym, který jim velmi zjednodušeně řečeno otevřel oči. Ale nutno dodat, že i SRDCE! Také se s ním chcete setkat? Můžete. Sice zprostředkovaně, ale to vůbec nevadí. Naopak! Už nějaký ten pátek patří jeho knihy MYSTICKÝ LÉČITEL a LÉČIVÁ SÍLA OVOCE A ZELENINY (samozřejmě jich má ve svém portfoliu více a na další právě pracuje) patří mezi světové bestsellery. Že jste o nich neslyšeli? Teď už ano. A ještě jednu věc Vám redakce STYLEnew.cz chce říct: Tyto knihy by se měly stát povinnou učební pomůckou pro všechny střední a vysoké školy. A nejen ty se zdravotním zaměřením. Pro všechny!      

 

Zdánlivě nenápadný muž v brýlích 

„Anthony je důvěryhodným zdrojem pro naši rodinu. Jeho práce ve světě je světlo, které mnoho vedlo k bezpečnosti. To pro nás znamená velmi mnoho,“ řekl na jeho adresu herec Robert De Niro.

Světová topmodelka a také herečka Naomi Campbell Anthonyho Williama vyhledala také a od okamžiku jejich prvního setkání na něj nedá dopustit: „Anthony není jen velmi pokorný a soucitný léčitel, je také autentický a přesný s Božími schopnosti. Dostalo se mu totálního požehnání!“ A takto bychom mohli pokračovat dál a dál… 

Anthony se narodil s jedinečným darem (chcete-li, jak výše uvedla Naomi – s totálním požehnáním) komunikovat se zdrojem všeho a všech. S Nejvyšším. (Pro Vaši zajímavost je třeba říci, že tuto schopnost má v sobě zakódovanou každá živá duše!) Už ve svých čtyřech letech šokoval při jedné ze společných rodinných večeří všechny přítomné, když z ničeho nic řekl, že jeho babička má rakovinu plic. Aniž by v tu chvíli měla sebemenší symptomy! A následné lékařské testování, které babička podstoupila, opravdu potvrdilo teprve čtyřletým chlapcem vyřčenou diagnózu. Anthony dostává mimořádně přesné zdravotní informace, které jsou – i podle uznávaných světových lékařských kapacit – hodně daleko před současnou nejmodernější vědou a jejími objevy! Je pravda, že poměrně dlouho bojoval sám se sebou, než se plně oddal tomu nejcennějšímu, co mu Bůh vložil do vínku – samozřejmě pokud pomineme život samotný – a to je právě dar sdělit pravdu o sebemenším zdravotním neduhu a zároveň informace, jak se ho rychle zbavit. Rádi byste četli dál? V tuto chvíli ale jsou už jakákoli další slova zbytečná. Postačí jediné – naše doporučení: Přečtěte si jeho knihu nazvanou MYSTICKÝ LÉČITEL a ti z Vás, kterým není zdraví lhostejné, rozhodně jeho další bestseller LÉČIVÁ SÍLA OVOCE A ZELENINY

Obě knihy u nás vydalo nakladatelství Metafora a Vy si je můžete zakoupit přímo v jejich e-shopu na www.metafora.cz

 

Anebo ještě chvíli počkat, protože pro Vás chystáme PŘEKVAPENÍ!

Text : STYLEnew      Fotografie: nakladatelství Metafora a Medical/Medium.com

Fotogalerie