Aneta představuje videoklip k písni Tráva a připravuje se na jarní turné Na Radosti 2015 Na Štědrý den chystá pro fanoušky překvapení.

Aneta Langerová dnes představuje videoklip k písni Tráva z nového alba Na Radosti. Filmové ztvárnění písně podtrhuje náladu studiové nahrávky, v níž se Aneta Langerová vyznává ze silného vztahu k přírodě a venkovu. Videoklip je od 16:00 ke zhlédnutí na iDnes. Předpremiéra klipu, jenž vznikal na Šumavě v blízkosti již zaniklé osady Na Radosti, proběhla na pondělním křtu desky v divadle Studio DVA.

 

 

“Křtíme tuto krabičku, do které se vešel rok a půl naší intenzivní práce, vltavským pramenem, který k nám doputoval z Šumavy… Kruh se uzavřel,”  řekla Aneta Langerová během večera. Na pódiu stál po jejím boku producent a spoluautor Jakub Zitko a také bratr Nikola Langer, který je její největší oporou. “Když jsem přemýšlela, koho oslovím jako kmotra, byla moje volba jasná,” vysvětlila Aneta.

„Děkuji všem, kteří nám s deskou pomáhali. Seznam lidí, kterým bych chtěla jmenovitě poděkovat, je velmi dlouhý a vím, že sám člověk nezmůže nic. Vážím si toho,“ doplnila Aneta. 

 

Videoklip k písni Tráva, který byl v sále přijat bouřlivým potleskem, vznikal v kruhu přátel a rodiny. Jednu z postav ztvárnila Amálka Langerová, Anetina neteř. Klip režírovala Olga Špátová a za kamerou stál Lukáš Hyksa.