Andělské dárky pod stromeček!

Celkem ŠEST z Vás, kteří budou mít to štěstí a budou vylosováni ze všech správných odpovědí, se může těšit na speciální balíček složený ze tří nádherných andělských dárků, které Vás nejen pohladí po duši, poradí, ale zároveň Vám mohou velmi pomoci na Vaší životní cestě. STYLEnew.cz Vám společně s nakladatelstvím SYNERGIE PUBLISHING přeje hodně štěstí!

Všechny „andělské“ výhry spojuje jediné jméno, a to zní: Doreen Virtue. Celosvětově uznávaná jasnovidka, spisovatelka, fejetonistka a lektorka spirituality. Díky ní a jejím kartám „Andělé krystalů“ můžete získávat křišťálově čisté zprávy od andělských bytostí úžasně vyobrazených ilustrátorem Mariusem Michaelem-Georgem, za pomoci karet „Láska a Světlo“ se na vše dívat očima lásky a v neposlední řadě se s novinkovou knihou „Deset poselství vašich andělů“ pomyslně procházet po mostě spojujícím nebe se zemí – díky andělským sdělením, která zcela změní Vaše vnímání a pochopení života. Vše, co se kolem nás děje není náhoda. Nikdy nebyla a nikdy nebude. Vše, co Bůh stvořil, je naplněno jeho láskou a světlem – je úvodní věta setu složeného z knihy a 44 karet nazvaných „Láska a světlo,“ karet, které zdobí nádherné ilustrace, které vypadají jako z jiného světa. V člověku vyvolávají představu království Božího, snů našeho dětství a především pak jsou doplněny zcela výstižnými a moudrými slovy, které mohou kdykoli komukoli osvítit jeho pozemskou životní cestu. A co v krátkosti říci ke knižní novince sestavené z deseti andělských poselství, která Doreen zapisovala přesně tak, jak je přijímala, když anděly ve svých modlitbách žádala o vedení? Ať už knihu otevřete na kterékoli straně, v danou chvíli si přečtete právě ty řádky, které si „tady a teď“ přečíst máte. Řádky, které vám pomohou, utěší, posunou zase dál na Vaší duchovní, ale pochopitelně i současné pozemské cestě… Vše do sebe přesně zapadne v ten či onen moment. A věřte, že není nic krásnějšího, než andělské pohlazení ve chvíli, kdy jste vystresovaní, sklíčení, smutní, příliš zahledění do sebe samotných, znechucení, zkrátka bez nálady. Pokud totiž správně pochopíte a následně procítíte to, co Vám andělé předkládají, Váš dosud zdánlivě nudný a stereotypní život se může změnit v jeden přenádherný zázrak! Ostatně právě tohle přeje STYLEnew.cz všem svým čtenářkám a čtenářům. Stejně jako hodně ŠTĚSTÍ v této naší soutěži.  

SOUTĚŽ trvá od neděle 7. prosince do 24:00 hod. neděle 16. prosince, aby vylosovaným šesti výhercům byly výhry doručeny včas a především pak ještě před letošním Štědrým dnem.

Soutěž pořádá web STYLEnew.cz ve spolupráci s nakladatelstvím Synergie Publishing SE, která ceny do této vánoční soutěže věnovala a za což jí patří naše poděkování. Facebook: Nakladatelství Synergie

www.synergiepublishing.com / Facebook: Nakladatelství Synergie 

 

CO MUSÍTE UDĚLAT, ABY SE PRÁVĚ NA VÁS USMÁLO ŠTĚSTÍ?

 a) Správně odpovědět na 3 soutěžní otázky

 b) Přidat FB stránku New-Stylenew.cz mezi Vaše oblíbené kliknutím na odkaz: Tohle se mi líbí

 c) Dát „like“ tomuto příspěvku 

d) Absolutně nepochybovat o tom, že budete mezi těmi šesti šťastnými. (No a v případě, že se to tentokrát nepovede, nevěste hlavu, protože tím pádem máte ŠTĚSTÍ V LÁSCE! A třeba se na Vás štěstěna usměje v kterékoli další soutěži, které pro Vás připravujeme už na rok 2019!)

  SOUTĚŽNÍ OTÁZKY:

01/ V kolika letech Ondřej Kepka přišel o své bezstarostné dětství?

 

02/ Jak se nazývá svíce, kterou na adventním věnci zapalujeme jako druhou v pořadí? 

 

03/ Jakými dárky uděláte určitě radost zrozencům znamení Ryb?  

 

Nápovědy naleznete v článcích, které jsme nedávno publikovali na STYLEnew.cz.

 

 

DĚKUJEME, SOUTĚŽ JE UKONČENA. TĚŠTE SE NA DALŠÍ. redakce STYLEnew

 

 

Fotogalerie