ANDĚLSKÉ A INSPIRATIVNÍ VÝKLADOVÉ KARTY

Co nevidět tady budeme mít Vánoce, s nimi nedílný Štědrý den a snad celý svět bude od kuropění v netrpělivém očekávání na tu kouzelnou chvilku, kdy zazvoní zvoneček, rozzáří se stromeček a pod ním budou dárky od Ježíška! Těšíte se? Abychom Vám to letošní čekání zpříjemnili, ve spolupráci s nakladatelstvím SYNERGIEPUBLISHING jsme pro Vás připravili VÁNOČNÍ SOUTĚŽ. Celkem 6 z Vás může vyhrát vánoční balíček obsahující dvě sady vykládacích karet. Přejeme všem hodně ŠTĚSTÍ!

*ANDĚLSKÁ INSPIRACE (kniha a 44 lesklých karet)

Tento nádherný soubor čtyřiačtyřiceti vykládacích karet byl vytvořen s přáním přivést Vás blíže k okřídleným strážcům z duchovních světů a božích poslů, kteří jsou od vzniku pozemského světa důležitou součástí různých náboženství a kultur. Autorkou je Kim Dreyer, která se – což je velmi zajímavé! – narodila v městě diamantových dolů Kimberley jako jedno z dvojčat, císařským řezem 6 týdnů před termínem. Obě dvojčátka musela být oživována, protože nedýchala, což Kim vnímá jako jeden velký dar, kterého se jí m. j. od Stvořitele dostalo. Je tedy logické, odkud se bere její radostná kreativní tvorba, která má druhým přinášet nejen pohlazení po duši, ale zároveň poučení, rady a především pak inspiraci na každý den jejich života. Umění a potřeba tvořit něco krásného byly hnacím motoreem jejího života od nejútlejšího věku. Kim tvrdí, že karty tvořila jako povznášející inspiraci, aby prohloubila poznání těch, kteří si je zakoupí nebo dostanou dárkem a oblíbí si je. „Chci, aby se každý mohl posílit v napojení na energie svých andělů!“ Kim Dreyer píše a tvoří (vizionářské, vílí, duchovní, andělské) obrázky a šperky intuitivním meditativním způsobem.  

*CESTA DUŠE – KARTY OSUDU (kniha a 44 lesklých karet)

Fraktály dnes patří k „novým nástrojům“, jež lidstvu pomáhají při vzestupu vědomí. Při jejich vykládání můžete pocítit hluboké duchovní vedení a vhledy do poslání vaší duše! Objevit své vnitřní dary a dosáhnout duchovního posunu. Každý z těchto 44 fraktálových obrazů vytvořených zarytou romantičkou pocházející z kanadského Halifaxu Cheryl Lee Harnish vyzařuje jedinečnou energii, svůj specifický význam a je prostoupen Láskou. Navíc každá obraz, tedy v tomto případě karta má mnoho informačních vrstev, které můžete využívat nejen k vlastnímu výkladu, ale i k vyložení druhým. Cesta Cheryl do centra pozornosti nebyla jednoduchá a začala v roce 2007 – „Většina významných autorů a uznávaných osobností veřejného života je podporována velkými vydavatelskými společnostmi. Já ne. Jsem hrdá na to, že jsem nezávislou autorkou. Nikdy by mě nenapadlo, že věci dojdou tak daleko, jak došly,“ přiznává Cheryl. Pro mnohé se stala inspirací a svým příkladem dokazuje, že když důvěřujete a následujete volání své Duše, dokážete cokoli! Stala se motivační a srdečnou řečnicí, která se dotýká životů lidí, ať jde kamkoli…   

www.SYNERGIEPUBLISHING.com

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

* SOUTĚŽE se mohou zúčastnit výlučně osoby starší 18 let s trvalým pobytem na území ČR.

* V případě, že se chcete dostat do slosování, je třeba, abyste tento soutěžní článek sdíleli na svém FB profilu. Stejně tak je zapotřebí, abyste FB stránku našeho časopisu: NEW-STYLEnew a taktéž FB stránku: NAKLADATELSTVÍ SYNERGIE vložili mezi své oblíbené. Po uzavření soutěže tyto body budou na základě losování v případě výherců zkontrolovány.

* Společnost vlastnící sociální síť FACEBOOK není pořadatelem této soutěže a nemá s ní nic společného.    

* SOUTĚŽ začíná běžet v druhou adventní neděli tohoto roku, tedy 5. prosince 2021 a skončí následující neděli, tedy 12. prosince 2021 o půlnoci, abychom následně stačili zkontrolovat došlé odpovědi, vylosovat výherce a co nejdříve odeslat výhry.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Co to jsou (jak se nazývají) FRAKTÁLY podle původní Mandelbrotovy definice?

  SOUTĚŽ BYLA UKONČENA!

DĚKUJEME VŠEM ČTENÁŘŮM, KTEŘÍ SE DO TÉTO SOUTĚŽE ZAPOJILI A VYLOSOVANÝM VÝHERCŮM V NEJBLIŽŠÍ MOŽNÉ DOBĚ ODEŠLEME JEDNY Z VÝŠE UVEDENÝCH VYKLÁDACÍCH KARET. Redakce STYLEnew.cz 

Soutěžní formulář

Odpověď:
Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Kontrola - napiště slovy výsledek 2+1:

Fotogalerie