ANDĚLÉ od ARGEMY

Tato moravská pop-rocková legenda, která se na scéně zdejšího showbyznysu prosadila hitem „Jarošovský pivovar“, má za sebou už pěknou řádku let své existence a v poslední listopadový den se rozhodla vydat v pořadí své 21 album. S příznačným názvem: ANDĚLÉ.

Už jen to, že se tato muzikantská čtyřka rozhodla pro vydání alba právě na poslední listopad tohoto roku, je skvělou zprávou. Možná si to ale ani nikdo z Argemy neuvědomil! Poslední listopadový den je totiž z astrologického hlediska velmi silným dnem pro posilování pozitivních energií a vše, co se takříkajíc započne, má více než 100% jistotu velmi zdárného dokončení či dlouhodobého pozitivního trvání. No a realita tomu přesně odpovídá, protože zájem o novinkové album ANDĚLÉ v předprodejích na e-shopu kapely astronomicky narůstá. Je to skvělé, řekl bych, protože se děje přesně to, co se odehrávat má.

PROMAKANÝ VÝBĚR, ŽÁDNÉ ŠLÁPNUTÍ VEDLE!

Když už jsem na začátku propojil toto novinkové album s astrologií, protože i název alba tomu odpovídá, samozřejmě ale v pop-rockovém kabátě, budu s dovolením pokračovat. Jedná se o v pořadí 21 album s celkem 11 novinkovými peckami.  Podíváme-li se na všechna důležitá čísla, dostáváme se k tomu, že součtem čísel v datu vyjde 9! Pokud sečteme jedenadvacítku, získáme 3 a vše „korunuje“ zdvojená 1. Sečteno, podtrženo – Argema a album ANDĚLÉ má „shůry“ stvrzený maximální úspěch. A pokud se vrátíme takzvaně nohama na zem, zůstaneme jen zde v naší realitě, řeknu hudebním fajnšmekrům totéž. Všech 11 skladeb má své oprávněné místo na této kompilaci. Ať už jde o zahajovací pecku „Ona“ nebo „Jeden tým“, „Ve vzpomínkách“, „Člověče, nezlob se“, titulní „Andělé“, „Najdeš sílu“ či bonus „Všude dobře, doma nejlíp“. Bonus, který Argema nahrála společně s hostujícím rapperem, který má exotický umělecký pseudonym Raego.  Troufám si říct, že Argema opravdu ani v jednom případě nešlápla vedle a každá z jedenáctky novinkových pecek má svůj neoddiskutovatelný potenciál vlézt těm, pro které je určena a kterým se bude líbit do uší, do hlavy a v neposlední řadě i do srdce. A to mi přijde v rámci hudební tvorby nejvíc …

ANDĚLÉ od Argemy: 

https://www.youtube.com/watch?v=U_1fU7r2b6E

CHCETE MÍT ANDĚLE DOMA ČI SE S ARGEMOU SETKAT OSOBNĚ?

Nic není nemožné a konec konců můžete patřit mezi „šťastlivce“, kterým se může podařit obojí. Za pár dnů se právě na těchto stránkách našeho časopisu: STYLEnew.cz objeví předvánoční soutěž o novinkové album ANDĚLÉ. Ti, kteří nechtějí čekat, a potřebují mít jistotu, že album opravdu spočine mezi jejich oblíbenými cédéčky, mohou využít předprodej alba na: www.argema.cz/a-shop . A pozor! ARGEMA plánuje křest tohoto alba, který musel být z pochopitelných důvodů odložen, na 30. duben 2021 ve sportovní hale v Hluku. Na tuto událost už nyní kapela plánuje navázat letní řadou koncertů, při nichž několik vylosovaných fanoušků, kteří si na výše uvedeném předprodeji obstarají album ANDĚLÉ, bude mít výsostné privilegium prožít s Argemou celý den, včetně speciálního vstupu a pohybu do backstage té či oné akce. Není to super?!

 

Lubomír Nečas, 281120, foto: Argema, Auf-design photo: www.stylenew.cz 

Fotogalerie