A. LANGEROVÁ SBÍRÁ CENY ŽEBŘÍK 2015

 

ZPĚVAČKA ROKU,

ALBUM - NA RADOSTI,

SKLADBA

 

Aneta představuje videoklip k písni Tráva z nového alba Na Radosti.

 Filmové ztvárnění písně podtrhuje náladu studiové nahrávky, v níž se Aneta Langerová vyznává ze silného vztahu k přírodě a venkovu.

Aneta Langerová  a Jakub Zitko - producent a spoluautor

“Křtíme tuto krabičku, do které se vešel rok a půl naší intenzivní práce, vltavským pramenem, který k nám doputoval z Šumavy… Kruh se uzavřel,”  řekla Aneta Langerová během večera. Na pódiu stál po jejím boku producent a spoluautor Jakub Zitko a také bratr Nikola Langer, který je její největší oporou. “Když jsem přemýšlela, koho oslovím jako kmotra, byla moje volba jasná,” vysvětlila Aneta.

„Děkuji všem, kteří nám s deskou pomáhali. Seznam lidí, kterým bych chtěla jmenovitě poděkovat, je velmi dlouhý a vím, že sám člověk nezmůže nic. Vážím si toho,“ doplnila Aneta. 

Videoklip k písni Tráva, který byl v sále přijat bouřlivým potleskem, vznikal v kruhu přátel a rodiny. Jednu z postav ztvárnila Amálka Langerová, Anetina neteř. Klip režírovala Olga Špátová a za kamerou stál Lukáš Hyksa.

Videoklip k písni Tráva: https://www.youtube.com/watch?v=1bmyjuKoUZQ&feature=youtu.be 

"Byl to krásný večer pro mě i pro celou kapelu, smyčcové trio a všechny hosty, kteří nás doprovázeli. Děkuji ze srdce vám všem, kteří jste nás přijeli podpořit ze všech koutů republiky, za skvělou atmosféru,“ řekla Aneta Langerová. „Z reakcí na nové album máme velikou radost. Již teď se těšíme na koncerty a intenzivně na jejich přípravě pracujeme, řekl Jakub Zitko.

Písně ze čtvrté studiové desky budou fanouškům představeny již na jaře. Turné Na Radosti 2015 svou atmosférou naváže na úspěšný projekt Pár míst, na rozdíl od něj však koncerty nebudou jen akustické. Anetu Langerovou doprovodí kapela, smyčcové trio a piano. Turné bude zahájeno symbolicky v Jižních Čechách, nedaleko od místa, kde zpěvačka hledala inspiraci a po kterém album pojmenovala.

Poslední termíny jarního turné Na Radosti 2015:

13.3.2015 – Plzeň, hudební ceny Žebřík, KC Depo             

31.3.2015 - Pelhřimov, Městské divadlo

1.4.2015 – Uničov, MKZ kino

Desku, jež je v současnosti nejprodávanějším albem v ČR, lze zakoupit v distribuční síti Supraphon anebo v exkluzivní edici s podpisem Anet přímo na www.langerovaaneta.cz. V digitální podobě je k pořízení na Supraphonline.cz, Clickmusic.cz či iTunes.

 FOTO-OLGA ŠPÁTOVÁ - CD

Fotogalerie