27. ČERVENEC – UŽ NIC NEBUDE JAKO DOSUD!

Úplněk s velkým vlivem Černé luny, přechod z vlivu znamení Kozoroha do znamení Vodnáře, nejdéle trvající úplné zatmění měsíce v tomto století… Podtrženo, sečteno – sedmadvacátý červencový den letošního roku odstartuje velké změny! Nejen napříč naší planetou, ale hlavně v našich životech.  A pokud nemáte rádi sebemenší změny, tím spíše byste si měli začít opakovat: ZMĚNA PŘEJE PŘIPRAVENÝM… 

 

Bylo by to až příliš náhod najednou, abychom letošní červencový úplněk a s ním související zatmění měsíce přešli jen tak. Jako by se nic nedělo. Ale ono bude! Pro někoho toho bude možná až příliš, pro někoho pro změnu kupříkladu málo – vždy záleží na úhlu pohledu. A v případě tohoto dne by bylo dobré dodat: a také intenzitě vnímání své intuice!  Díky energiím, které nikdo z nás pozemšťanů absolutně nemůže ovlivnit, se zcela samovolně začnou dít věci, nad nimiž někteří budou nevěřícně kroutit hlavou v pozici „pozorovatelů,“ jiní budou v těchto dnech prožívat značně bolestivé (ať už na fyzické úrovni, tak na té psychické) skutečnosti, no a v neposlední řadě ti, kteří „vědí“ a ví, že vše je v rukách toho Nejvyššího, začnou o to víc svobodně a radostně dýchat. 

TO VIDITELNÉ: 

Vše odstartuje 22 minut po 22 hodině v pátek 27. července, kdy se Měsíc v úplňku ponoří na 103 minut do zemského stínu, čímž získá cihlově oranžovou až krvavou barvu. V případě příznivého počasí tak obyvatelé z Evropy, Asie, Afriky a Oceánie budou moci sledovat vůbec nejdelší úplné zatmění Měsíce v tomto století (delší úplné zatmění Luny by totiž mělo proběhnout až 9. června 2123). 

TO NEVIDITELNÉ: 

K probíhajícímu úplňku a zatmění Měsíce je třeba připočíst ještě jeden poměrně vzácný nebeský úkaz, protože planeta Mars se právě v tento den bude nacházet v nejvýraznější opozici se Sluncem za posledních 15 let! 

CO SE BUDE ODEHRÁVAT? 

Černá Luna vždy vyvolávala (a ani tento den, kdy bude její intenzita zřejmá) nepříjemné emoce, což se bude dotýkat všech osob, které nemají dosud vyřešené záležitosti, na které nejsou vnitřně absolutně pyšní, někomu vědomě ublížili, obohatili se na něčí úkor, sami sebe upřednostnili před těmi, kteří to v danou chvíli potřebovali neoddiskutovatelně víc… atd. Zkrátka vše špatné, co hryže naše svědomí a vědomí opět vypluje na povrch a je třeba se k těmto zážitkům a činům postavit čelem, přiznat si je, přijmout a učinit vše, co je třeba k jejich odčinění. Alespoň částečnému, když už ne zcela úplnému. 

I když je konec letošního roku ještě poměrně daleko, většina jedinců začne právě při tomto úplňku rekapitulovat svůj dosavadní život. Spoustě lidem se pomyslně „konečně“ otevřou oči (a srdce!), protože „najednou“ uvidí to, co dosud vidět nechtěli. Červencový úplněk si bude podávat ruku s úplným zatměním Měsíce a miliony lidí napříč planetou pomyslně, za to však s patřičnou pokorou budou podávat ruku těm, kteří dosud procházeli jejich životem, ale už do něj nepatří. Budou se loučit! Bude totiž vneseno jasno do oblasti přátel, známých, spolupracovníků, rádoby kamarádů, pracovnímu kolektivu, kde se dotyční pohybují, ale už nějaký ten čas cítí, že se jen motají ve stereotypním kruhu, který jim nepřináší žádnou radost, ani naplnění, nebo je dokonce přímo brzdí v jejich další pozemské životní cestě. A dojde ke konci. Stejně tak – ať už to zní sebevíc krutě! – jednoduše musí z našeho světa odejít ti, jejichž pozemská cesta je u konce, už nemají co dát komukoli dalšímu, nebo se chovají absolutně nepatřičně vůči komukoli ve své blízkosti. Vězte, že tento úplněk v rámci zřejmé transformace ukončí vše nevyhovující! Vnese jasno do oblasti financí, což poměrně silně pocítí hlavně ti, kteří ke svým tučným kontům a majetkům nepřišli čistou cestou – právě tito jedinci, KUPODIVU!, začnou mít vnitřně velký strach z chudoby. Není třeba kohokoli soudit, či odsuzovat, jelikož tuto výsadu má pouze ten již výše zmíněný a jediný. A není nejmenších pochyb o tom, že VÍ VELMI DOBŘE, CO A PROČ DĚLÁ PRÁVĚ V TUTO CHVÍLI. Proto nám nezbývá nic jiného, než mu plně důvěřovat a děkovat za trpělivost, kterou s námi má, za všechno, co nám dosud do života dal i vzal, protože i když to pro mnohé vypadá jako samozřejmost, o žádnou samozřejmost se nejedná!   

 A PÁR RAD ZÁVĚREM… 

* Nepodepisujte v tento den ŽÁDNÝ úřední (důležitý) dokument! 

* Neuzavírejte jakoukoli Smlouvu! 

* Nepodstupujte žádný chirurgický zákrok, pokud to není nezbytně nutné!

* Máte-li absolvovat pracovní pohovor,  požádejte o jiný termín!  

* Až do 30. července do těla nevpravujte ani kapku alkoholu!

* V případě, že je to jen trochu možné, požádejte na čtvrtek a pátek v práci 

   o volno, a věnujte se výlučně sami sobě! Hýčkejte se, rozmazlujte se

   a s radostí v těchto dnech si užívejte samoty, klidu, rozjímání a toho, 

   co máte ze srdce rádi, ale v poslední době jste „na to“ jaksi neměli čas…   

 

STYLEnew.cz VÁM PŘEJE HODNĚ ŠTĚSTÍ!

Text: Lubomír Nečas

Foto: STYLEnew.cz/2018