2. DÍL / MYSTICKÝ ROK 2018 aneb VŠECHNO BUDE JINAK!

Každý z nás má své touhy, přání, sny a logicky chce, aby se vyplnily. Tohle všechno se může stát, pokud je vaše víra neochvějná. V případě, že se (i nevědomky!) budete vnitřně podřizovat horoskopům, kterými se nyní budou trafiky jen hemžit, začnete si cestu k dosažení vysněného, ke svému štěstí brzdit!

Proti gustu žádný dišputát - každý si může koupit to, co sám chce. Na druhou stranu je dobré, abyste věděli, že kupovat zajíce v pytli je zcela zbytečné. Co máme na mysli? Nemusíte číst speciály rozličných časopisů s nadpisem: HOROSKOPY NA ROK 2018, protože v žádném z těchto periodik se nedozvíte nic, co by sedělo pouze a jen na Vás. Je to tak jednoduché! Každý je zcela originální a specifická osobnost, jejíž jedinečnost spočívá i v okamžiku, kdy se narodila. Kdy se poprvé nadechla pozemského vzduchu – tento moment je jen a pouze Váš, nikdo jiný se v témže okamžiku nenarodil. Otázkou zůstává, zda je přesně zaznamenán. Pokud Vám v porodnici nezaznamenali zcela přesný čas, tedy hodinu a minutu narození, bude mít s Vaším osobním horoskopem problém i profesionální astrolog. K vypracování opravdu fundovaného horoskopu totiž potřebujete znát tyto nepostradatelné údaje. No a ty nikdo z těch, kteří výše uvedené „horoskopy“ do uvedených každoročních speciálů sestavují, nemají! Dozvíte se tak jen povšechné, neutrální a velmi neosobní informace, které se však v důsledku nemusí vůbec slučovat s Vaší životní cestou v daném roce! Ano, každý je narozen v určitém znamení zvěrokruhu, kterých máme celkem 12. A tady máte další, celkem logický argument pro výše uvedené v podobě otázky: Po světě chodí „jen“ 12 typů lidí? Odpověď: Nesmysl! Dokážete si představit, jaká by to byla nuda? Nebo pořádný zmatek… 

 

…A STEJNĚ VŠECHNO BUDE JINAK! 

 

Nicméně je pár záchytných bodů, na které se – bez ohledu na znamení, v němž jste přišli na svět – s blížícím se rokem 2018 můžete začít připravovat už nyní! Pokud jste cítili, či stále ještě vnímáte právě probíhající rok (2017) jako ne příliš dobrý, měli byste vědět, že jste se s velkou pravděpodobností dostali do těch správných energetických vibrací, které celosvětově souvisejí s přerodem a návratem každé čisté duše k podstatě všeho. Čím dál více lidí se začíná zaměřovat na duchovno, na věci, které jsou označovány jako „mezi nebem a zemí“, více se soustředí na svou intuici a pocity, než na „to“, co je jim předkládáno. Je opravdu jen otázkou času, kdy si uvědomíte, že tohle je pro Vaši pozemskou cestu nejdůležitější. Některé věci se velmi těžko vysvětlují, protože se dají výlučně prožít, procítit a intenzita těchto emocí je stejně originální a nepopsatelná – stejně jako Vy! 

Celý proces transformace lidí jiné (vyšší a podstatně „čistší“) energetické dimenze už dávno započal, ale je nemožné, aby proběhl ze dne na den, protože to by byla katastrofa. Vše má svůj čas a stále je mezi námi masa jedinců, kteří na tento „krok“ nejsou připraveni. Proto transformace probíhá pozvolna a takříkajíc krůček po krůčku, aby vše dopadlo nejlépe, jak může. A to také dopadne. Celý tento proces je plně v rukou Nejvyššího a ten ví bez debat a sebemenších pochybností, že pro každého z nás činí jen to NEJLEPŠÍ. Ti z Vás, kterým tento odstavec není zcela jasný, postačí, když si budete pamatovat následující: Začněte, prosím, svoji pozornost soustředit na vše, co cítíte, na to, co Vám „říká“ Vaše intuice – tedy Vaše duše, Vaše vnitřní JÁ. A pokud si párkrát ověříte, že uposlechnout tyto neviditelné rady udílené prostřednictvím pocitů, bylo pro Vás v „tu chvíli“ tím nejlepším, co jste udělali, už se nebudete chtít rozhodovat jinak. A všechno „to“, co Vám v tuto chvíli připadá těžké, složité, zdánlivě nezvládnutelné, je jen nedílnou součástí Vaší pozemské cesty k Vašemu štěstí! Buďte vděčni za každý takový okamžik, protože zítra se mu budete smát a pokud ne nahlas, tak rozhodně v duchu si říkat: BOŽE, ONO JE VÁŽNĚ VŠECHNO JINAK! – Ano, a je třeba dodat, že ono „jinak“ je pochopitelně v tom lepším a čistě pozitivním významu. 

A stejné to bude i v roce 2018, kdy se řada z Vás bude smát všemu, co v průběhu letošního roku prožila, čím (nikoli, že musela!) měla projít, v čem měla dokázat svoji jedinečnost, sílu a originalitu, aby se mohla posunout dál. O kus blíž svému vlastnímu štěstí.    

Štěstí, které jste si vysnili a za kterým směřujete. Tak to, prosím, nevzdávejte a zůstaňte sví a dostatečně silní. A vězte, že celý tým STYLEnew.cz přeje KAŽDÉMU Z VÁS jen a pouze to NEJLEPŠÍ!