11. 11. v 11 hodin, 11 minut a 11 vteřin SE OTEVÍRÁ POSVÁTNÁ BRÁNA

Pouze jednou za rok máme velkou příležitost zažít velmi intenzivní okamžik, který je odborně nazýván kód vzestupu. Jedná se o moment jedinečného spirituálního probuzení. 

 

 

Dokud my sami neproděláme změnu, 

kterou bychom chtěli vidět ve světě, 

žádná změna se v něm neuskuteční! 

Bohužel všichni čekáme, že jí udělá někdo druhý.

~ Mahátma Gándhí

Dvě po sobě jdoucí číslice jedenáct: tedy 11:11 značí v mytologii posvátnou geometrii ženského a mužského celistvého okruhu napojeného v nekonečném spojení kosmického vzestupného plánu. V numerologii zastupuje číslo 11 Mistrovskou úroveň, jedinec, který má jedenáctku coby své osobní číslo, je velmi silný médiem. A 11:11 pak v numerologii značí tzv. portál propojení mezi třetí a pátou – silně harmonicky vibrující dimenzí. 

Kdykoli se před vámi objeví 11:11, ať už na hodinkách, kdekoli na ulici, zahlédnete tohle spojení na poznávací značce auta, které kolem vás projede, nebo například na vás vyběhne na počítači, není to jen tak! Jedná se o znamení, protože tato číselná kombinace aktivuje náš mozek a celou nervovou síť k otevření se vyšším energetickým vibracím. K vyšším dimenzím Ducha. A stejně tak není náhoda, že právě 11. listopadu se v 11 hodin, 11 minut a 11 vteřin otevře hvězdná brána výše položeným sférám v galaktickém středu. V ten moment zažijeme unikátní okamžik čistoty našeho vlastního božství. Velmi zjednodušeně řečeno, pokud se právě vás kód vzestupu dotkne, probudí se ve Vás Mistr Světla, kterým jste od okamžiku svého stvoření. Vstoupíte do období, které osvětlí nejen tuto skutečnost, ale zároveň započne léčit i ty nejnižší energetické vazby, které v sobě zadržujete, negativní energie, pouta, i ta, jež máte uložená ve svém podvědomí a vědomě o tom vůbec nevíte. 

Těžko říct, co v uvedené datum a chvíli prožijete, nicméně pokud se vám podaří naladit na energetické vibrace v planetárním posunu do vyšších frekvencí, vaše mysl může vstoupit do vyšších sfér světelné komunikace a vesmírného vědění. Přejeme Vám hodně štěstí, a v pátek 11. 11. zkuste nezapomenout, že (ideálně v 11 minut po 11 hodině!) si máte představit, jak s každým nádechem do Vás proudí láska ve své nejčistší podobě, tedy SVĚTLO, a každý výdech z Vás odplavuje vše, co s touto láskou nemá absolutně nic společného… 

 

Jednou provždy PROPUSŤ MINULOST, 

aby vše TADY a TEĎ mohlo dýchat 

v absolutním souladu s Boží láskou – SVĚTLEM!

 

 

 

Text a foto : LNproduction