10. 01. 2020 - NEZAPOMEŇTE - UŽ TENTO PÁTEK!

První úplněk letošního roku je nejen magický, ale tzv. i dvojitě silný z hlediska svého planetárního významu, síly numerologie a dalších atributů, které v sobě skrývá. Otevírá se tak před námi velká šance na uchopení velké HOJNOSTI a BLAHOBYTU!

Pokud se pozorně podíváte na datum, v němž se letošní první plná Luna odehraje, přinejmenším na Vás působí velmi pozitivně. A má proč! Jedničky značí individualitu, sílu osobnosti, originalitu, jedinečnost, jedná se o „nejlepší“ známku ve škole, ruku na srdce, kdo z nás kdy nechtěl být první… atd. Dvojka (opět dvakrát!) podprahově říká: „Ve dvou se to lépe táhne!“, „Dva jsou víc, než jeden“ … atd. Dvojka zdvojnásobuje, zaceluje, přitahuje. Pojďme dál a přidejme si k těmto číslům další, konkrétně hodinu a minuty, kdy tento lednový úplněk bude kulminovat, čili: 20 hodin 23 minut. Z původních dvou dvojek máme rázem čtyři a objevuje se nám zde trojka, která celou časovou informaci uzavírá. Všimněte si, že čísla jdou po sobě jak v klasické numerologické řadě! Jednička, za ní dvojka, za ní trojka: 10. 01. 2020 20:23. Součtem všech čísel se dostáváme k číslu čtyři, které, jak známo podporuje spravedlnost, řád, harmonii, systematičnost, dokončení v tzv. čtvercovém uzavření, přesvědčení, sjednocení, neměnnou pevnost. Dalším silným atributem tohoto úplňku je znamení Raka a indiánského Vlka, v němž se bude odehrávat. Sečteno a podtrženo: SÍLA, TAJEMNO, DUCHOVNÍ POSTUP, HOJNOST a BLAHOBYT. Zvláště poslední dva uvedené velmi silné aspekty nikomu nespadnou jen tak do klína, i zde platí, že vše, co si člověk přeje – získá, ALE! Také si to musí zasloužit. Zcela zjednodušeně řečeno: Bez práce nejsou koláče.  

SÍLA DOBRA kontra POLOSTÍNOVÉ ZATMĚNÍ!

Jistěže má každá mince dvě strany a ani tento opravdu fantasticky silný úplněk není výjimkou, protože jej bude doprovázet tzv. polostínové zatmění. Co to znamená? V kombinaci s Rakem, což je velmi emotivní, citlivé znamení soustředící se na rodinu, nám značí, že všechny jedince – bez ohledu na astrologické znamení! – zasáhne energetická vlna jistého vnitřního zpytování, pochmurné, u někoho až trýznivé nálady a pochody emocí s velkou možností vzplanutí až patřičně slyšitelného výbuchu. Pokud však emoce udržíte na uzdě a ve Vašem případě převáží zřetelně pozitivní energie podpořené zklidněním, nemusíte se obávat nečekaných nepříjemných projevů v podobě podezírání, nadávání pod rouškou žárlivosti, vzteku na sebe sama, který ale „hodíte“ na někoho jiného. A jelikož má každý z nás vždy na výběr, věříme, že právě v tomto případě si vyberete onu znatelně příjemnější alternativu, kterou není nic jiného, než DOBRO. V podobě dobré nálady, úsměvu, jasného myšlenkového startu ihned po probuzení s tím, že celý den si maximálně užijete a nic, či nikdo Vás zkrátka nerozhází!

BLAHOBYT a HOJNOST

A konečně se dostáváme k tomu, co láká každého z nás – zmiňovanému blahobytu a hojnosti. V případě, že jste pozorně četli předchozí odstavec a naladíte se na zmiňované dobro, čili veskrze pozitivní energie, které ze sebe necháte samovolně proudit do všech stran, pak jste natolik silní, že Vám absolutně nic nezabrání v tom, abyste si k sobě přitáhli všechno, co chcete! Zní to tak jednoduše, že? A ono to ve své podstatě nikterak složité není. Jen je v sobě třeba nalézt patřičnou sílu „vlčí“ energie, která Vám může nádherně dopomoci k vysněnému. Jste-li skálopevně přesvědčeni, že už TEĎ jste šťastní, bohatí, VŠEHO máte hojnost a dostatek – při vnitřním opakování si a ujišťování se v tomto modelu, samozřejmě s pokorou a neopomenutelným DĚKOVÁNÍM za vše, co se Vám dostává, otevřete si neviditelnou bránu HOJNOSTI, kterou Vesmír odjakživa oplýval, a budete si moci k sobě pozvolna přitahovat to, co sami chcete. Ať už v čistě duchovní, či materiální rovině. NEKONEČNOST VESMÍRU je pro všechny bez rozdílu, tudíž nemusí mít NIKDO sebemenší pochybnost o tom, že by nemohl mít to, co chce. Stačí pouho pouhá myšlenka a začnou se dít zázraky. Nevěříte? Pak nemá smysl Vás přesvědčovat o opaku, protože ti, kteří nevěří na tento jednoduchý a od nepaměti fungující model, logicky pochybují a o VŠE „krásné,“ co mohou mít nebo po čem touží, zabrzdili a musí se spokojit „jen“ se sny, které ovšem nikdy nepřevedou v realitu. Mohou si za to sami! Ostatně každý dospělý a minimálně inteligentní jedinec je zodpovědný výlučně sám za sebe. Vy se dnes a denně rozhodujete o tom, CO a JAK BUDE. Takže se, prosím, v pátek desátého po dvacáté hodině nalaďte na onu správnou „vesmírnou“ čistě pozitivní vlnu, kterou můžete proplouvat bez omezení, a nic pro Vás nebude nemožné! Planety, čísla, postavení hvězd a vše, co je s prvním lednovým úplňkem letošního roku Vám k tomu tak úžasně nahrává a dopomáhá.

Přejeme Vám ŠTĚSTÍ, jen to DOBRÉ a dostatečnou vnitřní sílu JÍT SI ZA SVÝM!

Text: © Lubomír Nečas / 08012020, Foto: STYLEnew.cz, FB: New-STYLEnew