Trend letošního roku – přenosné lampy do interiérů i ven

Chytré telefony se svými aplikacemi nám poskytují stále větší volnost a možnost volby. Není divu, že požadavek mobility dorazil i do oblasti domácích svítidel. LED svítidla na baterie nebo přímo na dobíjení v outdoorovém provedení a hlavně v jedinečném designu vám nyní nabízí obchody Le Patio. Ať už zvolíte elegantní moderní provedení nebo romanticky vyhlížející napodobeniny mořských ježků a korálů, budete určitě spokojeni s francouzskou kvalitou.

Mobilita znamená větší svobodu

Šňůry jsou out, in je bluetooth, wifi a přenosné lampy, které si můžete postavit jak na pracovní stůl, tak k posteli, venkovnímu bazénu či na stůl na venkovní terasu. Buďte styloví a doplňte svoje večerní posezení s přáteli nebo rodinou přenosným svítidlem v designu, který vám třeba připomene dovolenou u moře. Chystáte se na večerní procházku? Čelovka patří skutečně jen na hory – do města si pořiďte elegantní lampu Balad. Její název k procházení přímo vybízí.

Vybírejte podle svého vkusu:

Lampa Balad H25 od značky Fermob, vlajkové lodi francouzského designu, ocení všichni, kdo milují kvalitu s nadčasovým provedením. Nabitá vydrží cca 12 hodin, nabíjí se přes přiložený přes USB kabel podobně jako mobil. Má navíc několik svítících módů: teplé nebo studené světlo a efekt svíčky. Lze si ji pořídit velkou nebo sadu tří menších.

Lampy Egge vás přenesou do podmořského světa hvězdic a ježků. Vytvoříte si tak dokonalou přímořskou atmosféru, kamkoliv půjdete. Velmi pěkně také vypadají jen jako dekorace mezi květináči s exotickými rostlinami. Napájení bateriemi.

Fotogalerie