Šály, šátky a plédy pro váš nadčasový originální styl

Le Patio aktuální zimní kolekcí šál a šátků osobně vybíraných v Indii potěší každou ženu, která chce oživit svůj osobní módní styl. Krásným vánočním dárkem tak mohou být šátky z potištěného hedvábí inspirované stylem Hermes, jemné pašmínové šály nebo vlněné plédy. Vše vyráběné v limitovaných sériích.

Šály a šátky jako součást osobního originálního módního stylu

Šály a šátky jsou stále více vyhledávaným módním doplňkem aktivních žen. Nepořizujeme si je jen proto, aby nás ochránily před prochladnutím, ale také jako rafinovaný módní doplněk, ze kterého se může stát poznávací znamení našeho originálního stylu. 

Zejména v kultuře městské módy, která preferuje neutrální barvy a jednoduché střihy, je šátek nebo šála ideálním doplňkem, který oživí náš šatník. Kromě všedních dnů je šála ideálním společníkem na cestách nebo elegantním doplňkem k večerním šatům. 

 

Šály, šátky a plédy Le Patio

Minimalisté ocení lehoučké kašmírové šály – ať už jednobarevné nebo s decentními vzory, vždy v neutrálních odstínech šedé, modré a černé. 

Velké vlněné plédy v tmavě modré nebo červené barevnosti lze využít jak v zimních měsících, tak i na dovolené u Atlantiku.

Plédy z takzvané boiled wool - jsou ze speciálně upravené vlny, která je pevnější, tím pádem více ochrání před nepříznivým počasím a není kousavá.

Šály z velice jemné pašmíny v neutrální barvě s vetkávanými slony.

Kašmírové šály s transparentními pruhy zářivých barev.

Čtvercové šátky z potištěného hedvábí inspirované vzory Hermes.

Jednobarevné hedvábné šály ve velké škále odstínů.

Šály a šátky Le Patio

Le Patio nabízí šály, šátky a plédy z různých materiálů jako jsou pašmína, vlna nebo hedvábí. Všechny jsou osobně vybírané Monikou White, majitelkou Le Patia, v Indii, kde se vyrábí v malých sériích. Proto si vždy můžete být jistí pravostí materiálu a originalitou každého kusu, který si zakoupíte. S našimi šálami a šátky si snadno vytvoříte svůj osobní originální styl. 

Fotogalerie