Réve Blanc – v nové bytové vůni se romanticky snoubí květiny s mošusem

Le Patio, jediný dodavatel francouzské značky Estéban v ČR, nabízí novinku: květinově-mošusovou bytovou vůni Bílý sen. Něžně okouzlující parfém z vašeho domova vytvoří bezpečné místo, soukromou svatyni, romantický sen.

Okouzlující, něžně romantická vůně

Když končí noc, měsíc se setkává se sluncem. Tkané záclony se vlní v tanci u otevřeného okna. Hedvábná prostěradla, bílá bavlna..v záplavě něžnosti noc končí, ale sen pokračuje. Domov, provoněný jemnou vůní mošusu, je hnízdem, svatyní, bezpečným úkrytem. 

Réve Blanc (Bílý sen) vám dodá pocit něžnosti a bezpečí, jde o jemnou vůni.

Složení bytového parfému:

Hlava: Frézie, sluneční nóty

Srdce: Květ otočníku (heliotropium), santalové dřevo

Základ: Bílý mošus a vanilka

 

Le Patio tradičně vůni nabízí v podobě spreje, aromatického oleje, dekorativní vonné svíčky nebo tyčinek. Dále jsou k dispozici difuzéry typu kytice. 

 

O firmě Estéban

Luxusní bytové parfémy Estéban se v jižní Francii vyrábějí již přes třicet let. Nenapodobitelná kombinace středozemního životního stylu s japonskou kultivovaností a smyslem pro inovace doladí atmosféru každého interiéru. Firma dbá na ekologický přístup – např. všechny vonné svíčky jsou 100% přírodní, bez přidaných chemikálií. Estéban jako první na trh uvedl elektrické difuzéry, které efektivněji provoní interiér než klasická aromalampa. Pro značku je typická neglazovaná keramika využívaná jako nosič vůní.

 

Fotogalerie