PÁTEČNÍ ÚPLNĚK SE BLÍŽÍ!

V pátek 2. března proběhne úplněk, který se ponese pod silným vlivem energií znamení Panny. Co se bude odehrávat? Záleží i na tom, v jakém znamení jste se narodili právě Vy! Proto čtěte dál…

Měsíc prochází znamením Panny a měli bychom si všichni dávat větší pozor na to, co jíme a pijeme. Veškeré trávicí orgány, slinivka i slezina jsou v těchto dnech mnohem citlivější a v kombinaci s energiemi úplňku, kdy se v našich fyzických tělech vše hromadí a cítíte se unavenější a zpomalenější, stačí sebemenší psychický podnět vyvolávající úzkost, strach, bezmoc a právě v oblasti žaludku Vám to začne pěkně vřít. Nehledě na to, že síla úplňku v Panně má taktéž nemalý vliv na oči a uši! Budete podráždění, nebude se vám chtít vycházet z domu, nebudete mít náladu se s kýmkoli vidět, bavit, nebudete chtít slyšet žádnou negativně podbarvenou zprávu. U citlivých a nemocných se znásobí psychická citlivost a následně i mnohdy zcela nepatřičná, až hysterická reakce na sebemenší podnět. Není se ovšem čemu divit, protože stále ještě doznívají energie propouštění velmi nízkých energií, ve kterých jsme často procházeli v loňském roce. Neházejme ale pomyslnou flintu do žita, protože – jak se praví: Vše se v dobré obrátí! Jen musíme ještě chvíli počkat a přežít ve zdraví tento úplněk. Poté už se vesmírné energie značně stabilizují a nastane něco velmi překvapivého a nečekaného! Avšak nepředbíhejme, protože další úplněk přijde na řadu až koncem března, a pojďme si říct, čemu by se první březnový pátek měli vyvarovat zrozenci jednotlivých znamení zvěrokruhu:

BERANI

Zrozenci prvního znamení v pořadí by měli dokončit vše, co slíbili, že udělají! Mnohým Beranům se právě v den tohoto úplňku otevřou oči v zaměstnání. Snažte se zachovat klid, protože s Vámi budou značně cloumat emoce, protože se můžete dočkat zklamání, které bolí. Pro Vás bude ale vysloveně požehnáním, k čemuž dojdete až za nějaký čas.  

BÝCI

Pokud řešíte zásadní záležitosti týkající se Vašich vztahů, životních partnerů, manželství, přátelství, nebuďte, prosím, ve svých soudech až dětsky naivní. Něco si nalháváte, a i když to vnitřně cítíte, nechcete si to stále připustit a klamete sami sebe. Ale je na čase tohle pustit! A propustit. Dávejte si pozor na lhaní a pomluvy – tohle by se Vám hodně nevyplatilo.  

BLÍŽENCI

V pátek se dokončí téma práce, nebo nějaké záležitosti týkající se Vašeho domova. Ti z Vás, kteří již nějaký ten pátek zvažují odchod ze stávajícího pracovního místa, by měli přestat zvažovat a udělat první krok k tomu, aby byli konečně spokojeni a šťastní. Pokud to neuděláte, stane se něco, co Vám může podlomit kolena. Vy sami jste strůjci svého štěstí!

RACI

V pátek by se u Vás měla uzavřít jistá úřední záležitost, nebo rozlousknout – ve Váš prospěch – věc související kupříkladu s pojistkou, vyplacením částky, na kterou už delší dobu čekáte. Stejně tak byste měli ukončit téma svého dalšího vzdělávání. Rozhoupejte se a jasně si řekněte, kudy chcete jít dál. Ti z Vás, kdo mají v řešení jistou soudní záležitost, by ji měli řešit až za týden!

LVI

Jak praví jedna moudrost: Dokud člověk nepadne na úplné dno, nemůže dostatečně ocenit sílu štěstí, které po velkém propadu zákonitě vejde do jeho životní cesty! Úplněk v Panně u Vás dokončí vše, co souvisí s financemi, s majetkem. Vedle toho byste měli na sobě hodně zapracovat, protože Vaše ego Vás velmi brzdí. A přitom máte tak silnou intuici! Využívejte ji!!!

PANNY

Smlouvy, dohody, vztahy. Tohle všechno nyní nějakým způsobem intenzivně řešíte. Přinejmenším sami uvnitř sebe! Zvláště pro Vás je už několik dnů před pátečním úplňkem ve Vašem znamení značně zatěžujících a vše vyvrcholí právě 2. března. Buďte, prosím, velmi obezřetní, rozhodně v tento den nic zásadního NEPODEPISUJTE!!! Udělali byste životní chybu!

VÁHY  

Mnoho z Vás si – bohužel – nebude vědět rady sama se sebou. Uzavřete se do sebe, nebudete chtít absolutně nic slyšet, vidět, dělat… Citlivější Váhy na sobě budou pozorovat reakce, na které by běžně vůbec nepomyslely, natož je provedly. Ale je to tak. A mohou se odtajnit lži a tajnosti! Síla tohoto úplňku pro Vás nebude jednoduchá, ale nebojte, zvládnete to.   

ŠTÍŘI

Pokud k tomu ve Vašem případě ještě nedošlo, vězte, že se to může stát v pátek druhého března, potažmo ještě do středy následujícího týdne. Ptáte se: Co? Ukončení přátelství. Nějaká velmi blízká osoba Vám přivodí, pokud se tak už nestalo, poměrně velké zklamání. Nebo ukončíte své působení v jisté skupině lidí nebo společnosti. Nebojte se, je to Vaše výhra a posun!

STŘELCI

U zrozenců tohoto znamení dochází v těchto dnech k zakončení jedné životní etapy. Nezoufejte, nebojte se toho, protože platilo, platí a stále bude platit, že „Jedny dveře se musí zavřít, aby se další mohly otevřít!“ Hlídejte si peníze, nyní neutrácejte a nikomu nepůjčujte, protože vše, co od Vás nyní půjde pryč, se už NIKDY k Vám zpátky nevrátí. Potkáte někoho z minulosti.

KOZOROZI

Tento pátek (2. března) už byste měli mít jasno ohledně služební cesty, či dovolené do zahraničí, kterou intenzivně řešíte. Do pátku byste každopádně měli tuto záležitost vyřešit. Pokud budete cítit, že není vhodné, abyste odcestovali, cestu si neblokujte! V daném termínu budete muset – z důvodu, který Vám nyní není znám – být tady. Intuici rozhodně poslechněte!  

VODNÁŘI

Finance, finance, a opět finance! Pátek by Vám měl vnést jasno do jakékoli záležitosti spojené s penězi. Ať už v profesní oblasti, nebo v soukromí. Řešíte hypotéku, půjčku, v zaměstnání nyní pracujete na budgetu dle požadavků vedení? Můžete si nalhávat cokoli, ale určitě byste byli neradi v této oblasti oklamáni. Proto se zařiďte jen podle svého vlastního svědomí!

RYBY

Není nic lepšího, než jakoukoli situaci vyřešit TADY a TEĎ! Nic neodkládejte. V pátek, v den prvního březnového úplňku, rozhodně ne. Pokud se budete rozhodovat a přemýšlet zcela reálně, nebudete si nic nalhávat, není nejmenších pochyb o tom, že jakákoli situace, co vyžaduje Vaše „požehnání“, dopadne ku prospěchu všech zúčastněných. Hodně štěstí.