Odkládací stolky, pufy a květináče – inspirujte se glamourem 60. le

Jestliže chcete rychle změnit atmosféru interiéru, skvěle vám k tomu poslouží odkládací stolky a pufy, které v aktuální kolekci Le Patia nezapřou inspiraci 60. léty: Kov rozmanitých povrchových úprav v kombinaci s mramorem dohromady s koženými pufy dodají vašemu interiéru potřebnou špetku luxusu. Keramické květináče s patinou pak promění vaše pokojové květiny v malé umělecké dílo.

Inspirace glamour stylem 60. let

Glamour styl je odpovědí na přesycenost strohými neosobními interiéry. Všichni si zasloužíme pohodlí filmových hvězd alespoň ve svých domovech. Proč si nedopřát mramorový stolek se zlatou konstrukcí? Když ho doplníme neutrálními barvami v interiéru, nebude působit nevkusně, ale jako skutečný šperk.

Moderní glamour sází na kvalitní materiály a upřednostňuje pohodlí před okázalostí. Pokojové rostliny v interiérech přináší více radosti a čistého vzduchu. Keramické obaly na květináče nám už také nestačí jakékoliv – se vzrůstající oblibou pokojovek v interiérech chceme přirozeně mít i originální květináče. Vyplatí se zainvestovat do toho, co se nám skutečně líbí a vkusně dotvoří celkovou atmosféru interiéru.

Originální nábytek Le Patio

Originální nábytek a bytové doplňky Le Patio osobně vybírá a často i navrhuje designérka a majitelka obchodů, Monika White, v Indii. Mají jedinečný půvab pro ty, kdo odmítají podporovat mainstreamový nábytkářský průmysl nebo kdo vyznává filozofii wabi-sabi respektující věci ve všech svých životních fázích.

Základem části kolekce je recyklované dřevo – ať už jde o trámy ze starých lodí nebo z různých staveb určených k demolici, vždy jsou zajímavě zkombinované s dalšími přírodními materiály tak, aby tvořily harmonický celek. Přirozená patina - pozůstatky starých barevných úprav, kování, oděrky a povrchové praskliny – tak vtiskne každému kusu svůj originální příběh.

Pěkný den :) přeje Kateřina Marková R. Pereira 

Fotogalerie