Nápady pro váš home office: Originální nábytek z Le Patia

Je pro vás práce z domu stále nutné provizorium? Zlepšete si náladu i výkonnost nábytkem, který je nejen praktický, ale skutečně se vám líbí. Díky Le Patiu můžete mít vkusný a originální stůl, policový systém nebo komodu v industriálním, scandi, retro nebo koloniálním stylu.

Le Patio nabízí vkusnou a originální variantu nábytku pro váš home office

Home office – práce z domu, kterou si dříve mohla dovolit úzká skupinka lidí, se dnes stává normou. A pravděpodobně s námi v určité podobě zůstane i po pandemii. Jak si ji co nejvíce zpříjemnit a podpořit naši efektivitu? Nezaměřujte se pouze na funkčnost nábytku, ale i na jeho design. Využijte toho, že nemusíte sedět u nevzhledného stolu v open space kanceláři a pořiďte si psací stůl přesně podle svých představ! Rozhodně si neříkejte, že se něco pro vás nehodí nebo že jde jen o nutné provizorium – protože to jste především vy, kdo bude u stolu trávit dlouhé hodiny s notebookem. Líbí se vám stůl v koloniálním stylu s koženou deskou nebo lehký kovový v industriálním stylu či v scandi nebo retro 6O’s ? To vše najdete v aktuální kolekci home office nábytku Le Patia. 

Dalším důležitým, ale mnohdy opomíjeným, prvkem jsou různé police, komody a knihovny, které vám pomohou uspořádat vaše materiály a knihy. Ano, žijeme v době elektronických dokumentů a knih – ale stále stojí za to si papírové podklady dobře uspořádat.

 

Tipy Le Patia:

*Elegantní konzolový stůl ze starého týkového dřeva inspirovaný estetikou 60. let, který nezabere  moc místa.

*Psací stůl s koženou pracovní deskou z mangového dřeva v koloniálním stylu dodá vašim zoom callům potřebnou důstojnost.

*Kovovou polici s košíky na zeď využijete nejen na potřebné materiály, ale i třeba na květiny.

*Industriální komoda na kolečkách skvěle doplní jakýkoliv interiér díky svému minimalistickému provedení.

 

Originální nábytek Le Patio

Originální nábytek a bytové doplňky Le Patio osobně vybírá a často i navrhuje designérka a majitelka obchodů, Monika White, v Indii. Zde spolupracuje s firmami, které dodávají nábytek pro renomované světové značky, jako je např. RH (Restoration Hardware). Část kolekce proto reaguje na aktuální designové trendy, jako je kovový nábytek a doplňky inspirované různými styly: od art deca, přes 60. léta až po industriál a boho styl. Druhá část kolekce má jedinečný půvab pro ty, kdo odmítají podporovat mainstreamový nábytkářský průmysl nebo kdo vyznává filozofii wabi-sabi respektující věci ve všech svých životních fázích.

Základem je recyklované dřevo – ať už jde o trámy ze starých lodí nebo z různých staveb určených k demolici, vždy jsou zajímavě zkombinované s dalšími přírodními materiály tak, aby tvořily harmonický celek. Přirozená patina - pozůstatky starých barevných úprav, kování, oděrky a povrchové praskliny – tak vtiskne každému kusu svůj originální příběh.

 

Pěkný den přeje Kateřina Marková R. Pereira 

Fotogalerie