Městský styl – volte kombinaci dřeva a kovu

 Milujete dřevo, ale nechcete, aby váš městský interiér působil těžkopádně? Zkuste nábytek, který je vyrobený kombinací dřeva a kovu nebo kovu a kůže. Inspirovat se můžete aktuální kolekcí indického nábytku Le Patio.

 Dřevo, kov a kůže

Móda loftů a míchání klasických prvků s industriálními ovlivnila současný design natolik, že by dnes už nikdo nenazval kombinaci dřeva s kovem jako něco výjimečného. Nábytek z těchto dvou materiálů dodá vašemu interiéru svěžest, lehkost a zároveň bude působit útulně. Le Patio ve své aktuální kolekci nabízí regály, stoly a lavice inspirované právě kulturou loftů. Další část kolekce decentně pracuje s retro stylem v odlehčené variantě – komody, stoly a židle ve vašem interiéru určitě vytvoří příjemnou atmosféru.

 

Indický nábytek Le Patio

Indický nábytek Le Patio osobně vybírá a navrhuje majitelka obchodů, Monika White. Většina nábytku je vyrobena z masivního indického palisandru, starožitné kusy jsou především z teakového dřeva. Protože je nábytek vyráběn jednotlivě či v malých sériích, nelze ho objednat z katalogu, ale často je možné na přání klienta dovézt kusy podobné dříve nabízeným.

 

Ceny produktů z fotografií:

 

Kovová stolička                        3. 200 Kč

Barová židle                              6. 200 Kč

Noční stolek                              7. 100 Kč

Dřevěná police s kovem            6. 500 Kč

Kovová police na kolečkách     5. 300 Kč

Dřevěná lavice s kovem            5. 500 Kč

Psací stůl                                 15. 500 Kč

Police kov a dřevo                    9. 500 Kč

Komoda na kolečkách            19. 500 Kč

Fotogalerie