Le Patio představuje francouzská svítidla Forestier známých designérů, která se přírodou nejen inspirují, ale ji i respektují

Le Patio začalo nabízet svítidla francouzské značky Forestier známé svojí spoluprací s předními designéry. Lampy a lustry organických tvarů z různých materiálů si oblíbíte nejen díky svému poetickému vzhledu, ale i kvalitě za rozumnou cenu.

Vážka, motýl, ústřice nebo diamant

 Le Patio pokračuje v systematickém vyhledávání originálních svítidel z celého světa, která vhodně doplní ucelenou nabídku již aktuální desítky stávajících značek. Kovová svítidla Forestier se pravidelně objevují na stránkách zahraničních Elle Decoration a jsou miláčky především francouzských novinářů. Určitě si je oblíbí i čeští zákazníci, kteří ocení zajímavý design a fakt, že se neobjevují v každé druhé domácnosti.

Již samotné názvy lamp a lustrů dávají tušit inspiraci organickými tvary – kovové vážky a motýli se budou vznášet ve vašich domovech s lehkostí sobě vlastní. Stolní lampy Diamant nebo Cymbal zas potěší všechny, kdo mají rádi design vhodně doplňující nábytek všech stylů. Filozofií Forestier je dbát na ekologický a sociální rozměr své výroby a pokud je to možné, co nejvíce využívat přírodní materiály.

O značce Forestier

Vítejte v poetickém světě svítidel Forestier, které díky svým elegantním křivkám inspirovaným přírodou vnáší do vašich interiérů emoce lehkosti, svobody a jednoty. Již 20 let rozvíjejí odkaz svého zakladatele Bernarda Forestiera, jehož inspirací byla vášeň k francouzským zahradám. Díky spolupráci se slavnými designéry, jako jsou například Arik Levy, známý též svojí tvorbou pro  Lasvit, Sebastian Bergne a další, mistrně spojují čistý moderní design s přírodními materiály a ručně zpracovávanými kovovými konstrukcemi.

Filozofií značky je nabízet tato nevšedně půvabná svítidla za rozumné ceny v prvotřídní kvalitě. Design by měl být vždy také praktický a respektovat ekologický a sociální přístup k výrobě. Proto často používají přírodní materiály jako je bambus, ratan nebo manilské konopí. Svým filipínským dodavatelům přispívají na důstojné životní podmínky a vzdělání. 

Fotogalerie