Jak na urban jungle s Le Patiem?

V Le Patiu nás baví urban jungle styl – bavte se s námi! Vypijte si ranní kávu z porcelánového hrníčku s exotickým potiskem, nakupte polštáře s tropickými vzory a nezapomeňte na stojany na pokojové květiny. Keramický kaktus bude vaší absolutní pokojovou trvalkou.

Džungle ve městě – jak na to?

 V tropické džungli to kypí životem – vše je intenzivní včetně barev, tvarů a vůní. Proto urban jungle styl neznamená jen návrat k pokojovým rostlinám, ale i využití výrazných barev a tropických vzorů především na bytových doplňcích v kombinaci s městským, až industriálním, pojetím nábytku. A když dřevěný nábytek, tak dřevo tmavé.

Povoleny jsou výrazné barevné kombinace – žlutá, růžová, zelená, oranžová, tyrkysová – to vše nejlépe dohromady a všude! Absolutním must-have jsou tropické vzory, zejména stálezelené monstery, kterou již obdivoval a na svých obrazech zvěčnil malíř Henri Mattise. 

Tipy Le Patia

 

Obchody Le Patio

Jsme kosmopolitní firma založená na osobním přístupu. Věříme, že člověk může být spokojený, pokud se jeho individualita otiskne do prostoru, kde žije a tráví většinu času. Našim zákazníkům tak umožňujeme vytvořit si vlastní styl bydlení založený na unikátních kusech nábytku a limitovaných kolekcích bytových doplňků z celého světa včetně České republiky. 

Dále si u nás nakoupíte originální šperky, knihy a bytové parfémy. Součástí služeb je interiérový design na míru. Majitelka Le Patio, Monika White, neustále aktivně vyhledává nové originální značky, které na českém trhu prezentuje jako první. Zároveň je úspěšnou designérkou, realizuje interiéry soukromých i veřejných prostor.

Fotogalerie