Industriální kovové lustry z Indie pro váš nadčasový interiér

Líbí se vám industriální atmosféra loftů, ale váš byt se rozměry i charakterem tovární hale příliš nepodobá?  Le Patio má pro vás tip: pořiďte si kovové industriální svítidlo nad jídelní stůl, který je ideálně dřevěný. V letní indické kolekci najdete kvalitní kovová světla všech barev i materiálů za velmi příznivé ceny.

Nebojte se kombinovat kov se dřevem

Industriální styl nemusí být jen neosobní tovární hala plná obnažených trubek, cihel, betonu a  technických doplňků. Stále více je populární industriální styl inspirovaný historií a přirozeným stárnutím materiálů. Proto se kovová světla s patinou pěkně doplňují s hrubě opracovaným dřevěným stolem.  Nebo zrcadlo v surovém železném rámu ladí s dřevěnou komodou z recyklovaného teaku.

 

Industriální světla Le Patio vyráběná v Indii

Letošní letní kolekce industriálních svítidel Le Patio je ve znamení kvalitních kovových materiálů. Modely nechávají vyniknout původní barvu kovu nebo si můžete opatřit světlo s patinou či barvou. Výběr je skutečně velký.

 

Indický nábytek Le Patio

Indický nábytek Le Patio osobně vybírá a navrhuje majitelka obchodů, Monika White. Většina nábytku je vyrobena z masivního indického palisandru, starožitné kusy jsou především z teakového dřeva. V poslední době je v nabídce i kovový nábytek s doplňky, které jsou inspirované vzrůstající oblibou loftů a industriálního stylu. Protože je nábytek vyráběn jednotlivě či v malých sériích, nelze ho objednat z katalogu, ale často je možné na přání klienta dovézt kusy podobné dříve nabízeným.

 

 

Ceny produktů z fotografií:

Závěsný lustr černý                                   2600 Kč

Závěsný lustr černá patina                        3500 Kč

Závěsný lustr tyrkysová patina                 3600 Kč

Závěsný lustr modrá barva                       2990 Kč

 

Fotogalerie