Indické šperky Le Patio: letošní kolekce podzim/zima

Rubíny připomínající burgundské a indigově modré safíry letos vévodí nejen kolekci indických šperků Le Patio, ale jsou trendem i v kolekcích velkých šperkařských domů. Le Patio nabízí tyto drahé kameny zasazené ve stříbře i zlatě. Dalším výrazným prvkem jsou smaragdové šperky a moderně zpracované labradority.

 

Čím tmavší, tím lepší

Letošní podzim a zima se nesou ve stylu tmavě rudých rtěnek. Tento trend se tedy odráží i ve špercích – s temně rudou rtěnkou nejlépe ladí rubíny v barvě burgundského vína nebo tmavě modré safíry, které jsou znalci nejvíce oceňovány. U indických rubínů a safírů z Le Patia máte navíc jistotu, že jde o originálně vybroušené kameny osobně kontrolované Monikou White, designérkou a majitelkou obchodů Le Patio. Milovníky nadčasových šperků zaujmou šňůry, náramky a prsteny ze smaragdů. Zpracování i barva smaragdových šperků zaručeně potěší každou dámu. Novinkou jsou kameny zasazené ve zlatě nebo jemně zpracované růženíny v dlouhých šňůrách – což je další trend této sezóny.

 

Propojení východu se západním designem

Le Patio speciálně českým ženám doporučuje šperky z labradoritů, protože krásně zvýrazní typickou barvu očí slovanských žen – která se, stejně jako labradorit, mění s intenzitou osvětlení mezi zelenou, šedou a modrou. Dle esoteriků labradorit potlačuje strachy, povzbuzuje sebevědomí a pomáhá v období změn. Ať už je motiv k výběru šperku labradoritu jakýkoliv, můžete si vybírat jak z klasických šperků, tak i moderně zpracovaných šperků dle návrhů Moniky White.

 

Indické šperky vyráběné pro Le Patio

Zákaznice, které mají rády indické šperky vyráběné v Indii speciálně pro Le Patio, oceňují především jejich originalitu. Indický styl broušení drahých kamenů a jejich zapracovávání do ornamentálních vzorů využívají všechny významné světové šperkařské domy. Le Patio je jediným obchodem v České republice, který dlouhodobě s indickými šperkaři spolupracuje a podílí se na návrhu vlastních kolekcí.

 

Ceny šperků se mění podle druhu a váhy kamenů:

Prsteny                                                               od 500 Kč do 2.000 Kč  

Náušnice                                                            od 450 Kč 

Náramky                                                            od 900 Kč

Přívěsky                                                             od 1. 000 Kč

Náhrdelníky s kameny – dlouhé šňůry         od 2.000 Kč   

Fotogalerie