Fermob: Nábytek pro milovníky života venku

Nová kolekce francouzského zahradního nábytku Fermob vám umožní si vytvořit svůj venkovní domov, ve kterém se budete cítit dobře. Mezi novinkami převládají různé druhy odkládacích stolků, dále lavička Origami inspirovaná japonským designem, inovovaná přenosná lampa Balad s bambusovým madlem nebo praktické věšáky. Jako vždy se můžete těšit z krásných barev, kvalitního provedení a čistého designu. 

Z Lyonu přímo do Prahy

Nejznámější pařížské zahrady, Times Square, ale i pražský hotel Stages nebo restaurace Gran Fierro – zde všude můžete vidět kvalitní francouzský venkovní nábytek Fermob, který již čtvrtým rokem nabízíme v Le Patiu v ČR. I v této nejisté době jsme byli schopní dovézt novou kolekci do Čech a jsme na to náležitě hrdí.

 

Jaké novinky by neměly ujít vaší pozornosti?

 

 

O značce Fermob

Už přes 60 let firma Fermob vyrábí kvalitní outdoorový nábytek na první pohled rozeznatelný díky svému nezaměnitelnému designu a široké barevné paletě v továrně poblíž francouzského Lyonu. Celý výrobní proces je udržitelný, klade se důraz na ekologické zpracování materiálů a samozřejmě na kvalitu. Fermob je špičkou ve výrobě outdoorového nábytku, což dokazuje přítomnost jejich designově dokonalých kousků v Luxemburských zahradách, na Times Square a dalších veřejných parcích, univerzitách a kampusech.

Nábytek je velmi pohodlný, elegantní a praktický. Základní řada je kovová – z oceli nebo hliníku. Hliníkové kousky jsou lehké a tudíž snadno manipulovatelné. Barvy jsou odolné vůči UV záření a všem povětrnostním vlivům. Je snadno stohovatelný, díky velkému výběru barev se tak nábytek vždy snadno zharmonizuje se svým okolím. Možná i proto lidé, kteří používají outdoorový nábytek Fermob, si umí užívat života a být šťastní. 

 

Pěkný den s vůní levandule:) přeje Kateřina Marková R. Pereira

 

 

Fotogalerie