Doplňte svůj pitný režim vitaminy

Pít musí každý a v parných letních dnech si na pitný režim musíme dávat obzvlášť pozor. Vždyť lidské tělo je tvořeno až ze 70 procent vodou! A ke svému fungování potřebuje jak tekutiny, tak další významné látky, bez kterých se prostě neobejde. Mezi takové patří vitaminy, životně nezbytné látky, které si ve většině případů náš organizmus nedokáže sám vyrobit a je třeba je neustále doplňovat. Ideální spojení pitného režimu s vitaminy nabízejí šumivé vitaminové tablety Revital od VITARu sloužící k přípravě nápojů, které skvěle chutnají a zároveň pomáhají.  

Šumivé vitaminy Revital představují široké spektrum výrobků s obsahem vitaminů i minerálních látek nebo rostlinných extraktů. Jejich velkým benefitem je vyvážené složení, které nepřekyseluje žaludek, včetně přítomnosti vlákniny, která má pozitivní vliv na trávení a zažívání. Osvěžující nápoj připravený ze snadno rozpustných šumivých tablet dodá organizmu nejen tekutiny, ale také až 23 vitaminů a minerálních látek (Revital Multi Forte). Navíc nabídne lahodnou chuť citronu, pomeranče, jahody, grepu, maliny a dalšího ovoce.

Revital má něco speciálního i pro děti – šumivé tablety Revital Kidz Multivitamin, které obsahují kombinaci vitaminů volených přesně dle potřeb dětského organizmu. Výrobek je navíc obohacen o vápník a vitamin D3, které jsou potřebné pro kosti a zuby.  Vysokou dávku vitaminu C v oblíbené formě nápoje pak nabídnou rozpustné vitaminové tablety Revital Vitamin C s obsahem 500 nebo 1000 miligramů „céčka“. Mimo tekutin můžete díky Revitalu doplnit i důležité minerální látky – vápník, hořčík nebo železo. Šumivé tablety Revital od VITARu, tradičního českého výrobce vitaminových doplňků, seženete v lékárnách.

 www.vitar.cz          www.nasevitaminy.cz 

Fotogalerie